Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ebben ki hisz? Egyáltalán...

Ebben ki hisz? Egyáltalán vala. Ki ismeri?

Figyelt kérdés

Bocsi a zavaros infókért. Ezoterikus elmélet lehet szerintem az ember eredetéről, a múltról. 3 féle változatot olvastam, így már keverem őket, de lényegében arról volt szó, hogy idegen lények (nefilimek, annunakik) érkeztek a Földre és vagy saját génállományukat egy földi emlősével keverve létrehozták az embert, vagy már eleve létezett az ember a Földön, mikor idejöttek. Aranybányászás céljából jöttek a Nibiruról, aranyat akartak, az egyik történet szerint az emlős+annunaki génállományú homo sapiens volt a szolgájuk, a másik szerint annunakik voltak a bányászok, míg fel nem merült a munkásember (humanoid) ötlete.

Szóval valami ilyesmit olvastam, és kíváncsi vagyok valaki ezt ténynek veszi-e és hiszi, hogy így volt?


2010. szept. 6. 01:47
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

nem az a tudós nem wolfranból készítette hanem egy olyan anyagból ami abban a korban megtalálható volt, de azért persze nem világított ugy,de ha wolrfanból is készült volna:

az egyiptomi ábrázoláson látszik hogy villanykörte energiaforrással, izzóval, foglalattal stb.jól láthatóak a részei.

2010. szept. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
Itt a kép: [link]
2010. szept. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
Itt az amit a német mérnők csinált: [link]
2010. szept. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim válasza:

megint előző:

kedves kérdező! a tudomány ezen a területen egyáltalán nem hiteles mert az eredmények 99%-a merő találgatás. pl atomsugárzás nyomai a kőkori rétegekben. ez csak annyit bizonyít, hogy abban az időben radioaktív sugárzás érte az ott lévő anyagot. ennek millió, általunk el nem képzelhető oka lehet. annak hogy dooku gróf mért atomcsapást anakinra, mennyivel nagyobb a valószínűsége, mint hogy egy meteorpecsapódás során bonyolult reakciok létrejötte okozta azt? csak annyi hogy jobban hangzik, és jobban bizgatja a hívek fantáziáját. de egyiket sem igazolja megdönthetetlenül semmi.

2010. szept. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim válasza:

19:08. hol látsz te ezen izzót? én egy padlizsánt látok amire rámászott egy kígyó..(itt jön a szubjektivitás) az izzó jobban hangzik.

az egy izzó ott a fotón? valamennyire hasonlít arra a rajzra de nem látszik egyértelműen az hogy izzó lenne, mivel nem látszik egyértelműen az hogy világít. látod ez az én fő bajom: az egyértelműség hiánya.

2010. szept. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 konnerth ***** válasza:
Higgy az evolúcióban:majomból lettünk mi emberek majd sok idő után olyan kövérek lesznek az emberek hogy az egyik nap csak szét robbannak és egy kis fénylő repülő golyó lesz belőle...majd abból egy majom és így tovább...mondjuk engem az érdekelne hogy ha elvileg ősrobbanással lett a föld, akkor az állatok hogy lettek???+a majmokból lettünk mi(és a majmok miből lettek)
2010. szept. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim válasza:
1: a darwini evolúciós elmélet szerint nem a majmoktól származunk(pl. egy halálfejes selyemmajmocska is majom, de nem sok közünk van hozzá)hanem a főemlősöktől(orángután, csimpánz,gorilla,stb). az ember és a csimpánz genomja 99,9%-ban megegyezik, ez tény.ebből feltételezhető a közeli rokonság azaz a közös ős. ennek ellenére nem állítom hogy a darwini elmélet megdönthetetlenül igaz. ellenben mi igazolja ádám és éva elméletét egy zavaros könyvön kívűl? mi igazolja a pánsperma elméletet(azaz a földi életet földönkívüli génekkel turbózták föl), vagy bármit amiről itt regéltek, amely regéknek még múltja sincs? hmm? kiváncsian várom az érveket..
2010. szept. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

Na és ehhez mit szóltok?


[link]

2010. szept. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim válasza:

19:53

voltál már slamancában?

2010. szept. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Nem. Mi van ott?
2010. szept. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!