Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ebben ki hisz? Egyáltalán...

Ebben ki hisz? Egyáltalán vala. Ki ismeri?

Figyelt kérdés

Bocsi a zavaros infókért. Ezoterikus elmélet lehet szerintem az ember eredetéről, a múltról. 3 féle változatot olvastam, így már keverem őket, de lényegében arról volt szó, hogy idegen lények (nefilimek, annunakik) érkeztek a Földre és vagy saját génállományukat egy földi emlősével keverve létrehozták az embert, vagy már eleve létezett az ember a Földön, mikor idejöttek. Aranybányászás céljából jöttek a Nibiruról, aranyat akartak, az egyik történet szerint az emlős+annunaki génállományú homo sapiens volt a szolgájuk, a másik szerint annunakik voltak a bányászok, míg fel nem merült a munkásember (humanoid) ötlete.

Szóval valami ilyesmit olvastam, és kíváncsi vagyok valaki ezt ténynek veszi-e és hiszi, hogy így volt?


2010. szept. 6. 01:47
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:

[link]

Gyertek ide ezen a weboldalon több infó van az annunakikról.

Egy másik dolog ezek az Isteneknek nevezett lények megtanították az embereket , földet müvelni(emberi vonás),állatot tenyézteni, adtak nekik eszközöket.

Pl Mezopotámiában kaptak olyan agyagkorsókat amik eletromosságot termeltek.

Egyiptomban meg egy olyan falfestményt ami egy villamoségőtábrázól.EGy német mérnők meg is építette az égőt az egyiptomi ábrázolás alapján áramot vezetett bele, és világítótt egy 7000 éves falfestmény alapján. Na erre mit mondtok?

2010. szept. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
Az ósuméroknál a Nefilimek az IStenek fiainak, vagyis a földönkivülieknek és az ember lányainak, embereknek a gyerekei,vagyis HIBRIDEK, KEVERÉKEK
2010. szept. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsó: ezt hogy érted?

2010. szept. 6. 14:09
 14/43 anonim ***** válasza:

Muszáj neked elhinned ezt a sok sz@rságot?

Idejöttek fényévekről űrhajókkal, és nem tudnak maguknak aranyat csinálni, ha kéne?

Meg minek kéne nekik arany? Fizetőeszköz? Hagyjál már..


Manapság már az ember se nagyon kell a bányába, gépeket használnak helyettük. Szerinted egy szuper intelligens, fejlettebb faj majd kínlódik velünk emberekkel?


Ezeket a történeteket valami pihent agyú találhatta ki. (szvsz)

2010. szept. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:

Utolsó alatt a 13:39-est értettem. Úgy tűnik forgalom van.XD

Amúgy nyugi van, csak egy kérdés ez is, egy elméletről, amit olvastam.

2010. szept. 6. 14:14
 16/43 anonim ***** válasza:

4:12

Azt nem tudthatom hogy arany miért kellett nekik,lehet ha van valami olyan tulajdonsága amit nem ismerünk.De gondolj bele a maják egy tóba hajították az ISteniknek szánt arany dolgokat.NA most azok ott kéne legyenek a tó mélyén esetleg az iszap alatt.Ott r3engeteget kutattak és nem találták meg a sok arany tárgyat.Vajon hova tünheetett?

És ki mondta hogy az annunakik fényévekre vannak.Tudtommal egy bolygón élnek ami a naprendszerünk tagja neve Nibiru, és minden 3600 évben megkerüli a Napot mert elipszis alakú pályája van.

Azt sokan nem tudják hogy a Plútót úgy fedezték fel hogy Valami Jupiter méretü bolygó kell legyen a Naprendszerben(ez a Nibiru). ÉSzrevették a NAsanal hogy valam izavarja a Neptunusz és az Uránusz pályáját.íGY AKADTAK A pLUTÓRA.dE AZ tul kicsi hogy zavaró tényeező legyen.Ezért felküdltek még egyszondát az IRAS ürszondát.

Az érdeks hogy rá is találtak egy objektumra, és amikor közelbb ért már egyből az állt a hivatalos jelentásben hogy elromlott a műhold.NA vegyétek úgy hogy a Nibiru az a Naprendszerünk része és lakott égitest. Azt még egyetlen e témával foglalkozó tudós se tudta megfejteni hogy az a Nibiru egy bolygó,űrállomás vagy mi de az 100% hogy odakint van valami .

2010. szept. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:

EGy sumér leegnda leírja hogy az IStenk mikor először érkeztek a földre a hajójuk belezuhant a nagy jkékségbe(tengerbe) és csak azután tudott felszállni miutén kipakolták a fegyverket a hajórol.

Eből következik hogy a bolygójukon kisebb a gravitáció és ahoz a gravitációhoz építették a hajtómüveket tehát lezuhantak,gyengék voltak ie.10.000 ben a hajtómüveik most milyenek lehetnek.

csak megjegyzem hogy néhány tudós egy romvárosba ősi atomrobbanásra utaló nyomokat találtak.A sumér leegenda ezt is leírja hogy egyik ISten a másikra Nagy Tüzet bocsájt(atomrobbanás)

2010. szept. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
Őskori atomrobbanás nyomaira én is hallottam, hogy bukkantak, persze egy hasonló könyvben. Mivel nem tudományosan hiteles forrásban olvastam nem tudtam eldönteni, hogy igaz-e. Az a baj, hogy a legtöbb rejtélyes dolog, ami érdekel nem tudom kibogarászni a tudomány szerint mennyire hiteles. Nem mintha párszor már nem cáfoltam meg volna a tudományt, mikor bepróbálnak mindenbe magyarázni valamit, és aki újszerű felfedezést tesz, ami a világot változtathatná meg - ellehetetlenítik.
2010. szept. 6. 18:28
 19/43 anonim válasza:
atya-gatya ennyi ökörséget!!! tényeket ha lehetne, kézzelfogható bizonyítékokat, és ne gyertek daniken könyveivel mert ezen az alapon pirx kapitány vagy mirr-murr is lehet bizonyító erejű...
2010. szept. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim válasza:
előző vagyok: mert ezt meg azt láttok a barlangrajzon mi? a pirítóson meg jézus arcképét... meg egy tudós megalkotta az izzót ami az egyiptomi rajzon volt... és levágta a rajzból, hogy az izzószálat mondjuk wolframból kell csinálni, nem kakaóspiskótából, mi? jesszus elgondolkodtok néha azon amit egyből elhisztek mert qrva tudományosan hangzik???
2010. szept. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!