Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Véletlen egybeesés?

Véletlen egybeesés?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 17:33
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Villanykörtés dolog is hülyeség. Érintkezési hiba azt kész. Nem?
2010. aug. 23. 18:47
 12/16 A kérdező kommentje:

18:21

Igen, ahogy leírod, volt nála ilyen,-nem közvetlen dolog is. Nem akart menni iskolába, mint mondotta volt három hétig, és utána nagyon belázasodott, olyan beteg volt, csak na:O Akkor én vittem neki házit. Nem lehet, hogy csak valamiért így tűnik?

2010. aug. 23. 18:53
 13/16 anonim válasza:
A vonzás törvény működik független a pozitív vagy negatív érzésektől... Ha ez a sztory tényleg igaz, akkor elismerésem a barátnődnek... Én is gyakorlom a vonzás törvényét csak pozitív értelemben... Mesélj neki erről... Mit szólhat...
2010. aug. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

19:26

Lehet hülye vagyok, de mi konkrétan ez a bevonzás törvénye? Amúgy nem melítem meg neki:S

Vagy nem tudom érdemes-e?

Mégis mit? Hogy mondjam neki?

Abszolúte nem érdekli az ezotéria. Tavaly elvittem egy társaságba, és ott egyik csaj-kocsmában-valami okkult könyvet olvasott, címét nem tudom, valami Saul kulcsaim, vagy mittudomén, arra emlékszem. És barátnőm kábé kiverte a csaj kezéből, meg beszólt a lánynak, valami olyat, hogy mit maszatol?!:O

2010. aug. 23. 20:00
 15/16 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem, de köszönöm, az eddigi válaszokat!!!

Azt hittem csak ki leszek osztva, mekkora barom vagyok.

2010. aug. 23. 20:10
 16/16 anonim ***** válasza:

Hát a bevonzás az akaraterőn alapszik. Gondolataid teremtő erővel bírnak. Amit nagyon erősen akarsz az megtestesül és előbb utóbb "megszületik". Ezért fontos a gondolatok tisztán tartása. Ha folyamatosan rosszra gondolsz, félsz akkor bevonzod, ha jóra akkor azt. Pl. ha azt mondod hogy nem leszek beteg akkor bevonzod a betegséget hiszen amikor kimondtad azt képzelted el hogy milyen nem leszel. Mivel a gondolat a beteg-te volt ezért beteg leszel. Viszont ha azt mondod egészséges maradok, akkor az egészséges-te villan fel és így is marad. Szóval nem logikával kell gondolkozni hanem képileg. Ha valamit el akarsz érni el kell képzelned az egész szitut amilyen lenni akarsz amit akarsz hogy történjen. Ha megvan a kép akkor elindult. Viszont ez veszélyes dolog hiszen nem tudhatod milyen kívánság hogyan teljesül. Lehet a barátnőd csak azt kérte hogy ne legyen benn xy és ezt az élet úgy teljesítette hogy megölte. Nem beszélve arról hogy sok embernek fogalma sincs róla mi az amit szeretne, lekorlátozódnak a pénz-hatalom-sex témakörnél. Amikor a környezetemben valaki kíván mindig felhívom a figyelmét hogy vigyázz mit kívánsz mert teljesül.

Tudod a nagymamámnak nagyon nagy fájdalma volt (lelki) amit sehogyan sem tudtunk enyhíteni, én akkor azt kívántam hogy múljon el ez neki, és persze még hozzátettem azt is hogy persze ne úgy hogy meghal. Naivság azt hinni hogy minden rossz lehetőséget kizárhatsz. Nagymamám szellemi állapota rohamosan el kezdett romlani most már ritkán van csak tiszta pillanata. Nincs sok hátra hogy engem se ismerjen fel. Az én példám kitűnő példa arra is hogy miért nem segítünk másnak kérés nélkül. Szóval ezt a fajta gondolati erőt igenis uralni kell mert sokkal kisebb erővel is lehet nagy kalamajkákat csinálni.

2010. aug. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!