Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Véletlen egybeesés?

Véletlen egybeesés?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 17:33
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Most sokan ki fognak nevetni:/

Van egy haver-lány, nagyon intelligens, jó humorú, eszméletlen beleérző képessége van.

Úgy három éve, kirúgták egy munkahelyről és nem sokkal utána a főnöke öngyilkos lett. Nem kufircoltak vagy ilyesmi. Ki nem állhatták egymást. Felvették egy másik céghez, ott volt egy csaj, akiről sokat mesélt, hogy beszólogat neki. Nemrég kérdeztem, mi van nővel, és barátnőm csak vállvonogatva, azt mondta, hogy meghalt a nő férje, kilépett a melóból.


Ezen kissé fennakadtam, és eszembe jutott más dolog is. Mivel gimnáziumi haverok-mert én fiú lennék-voltunk, elég sokat lógtunk együtt tiniként. Ilyen "ősbarátság" volt...

eleve úgy barátkoztunk össze, hogy őt sokan nem kedvelték, ahogy belépett a tanterembe, már lefagyott a hangulat, pedig nem volt félelmetes vagy ilyesmi, nem volt goth, semmi sötét attitűd. Aztán mások is megkedvelték, de mindenki úgy jellemezte:a furcsa lány. És most jön az, ami összefügg szerintem a fentiekkel: ha valaki belekötött, azt rövid időn belül valami szerencsétlenség érte. Pl. volt egy srác, felsősök közül, aki utálta, minden ok nélkül, egyfolytában csesztette barátnőmet folyosón. Mielőtt a fiú leérettségizhetett volna, prosztatarákot diagnosztizáltak nála. De volt más is: tanár megszégyenítette az osztály előtt és pár nappal később autóbalesetet szenvedett.


Van több ilyen összefüggés is, én amúgy utálom a horror-filmeket, és nem érdekelt az ezotéria, de most, hogy feltűntek ezek a dolgok...

2010. aug. 23. 17:33
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
Miért sajnálod a kárt szenvedetteket? Megérdemelték!
2010. aug. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%

És kedves első válaszoló, ha te nem kedvelsz valakit és szerencsétlenségedre "ilyen" emberről lenne szó, akkor te is halált érdemelsz? Vagy prosztatarákot? Esetleg örök életre megbénulnál?

Az emberek között mindig is voltak és lesznek konfliktusok, amik mindig kijavíthatók.

Szerintem ha van is ilyen nő, az (talán saját hibáján kívül, de) közveszélyes. Kerülném, mint a 2 hónapos vízi hullát.

2010. aug. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan dolog, hogy ha sokat találkozol emberekkel, természetes, hogy találkozol halálesetekkel, elvégre csak pl HAZÁNKBAN ÓRÁNKÉNT 7 EMBER HAL MEG ELHÍZÁSSAL KAPCSOLATOS BETEGSÉGBEN!
2010. aug. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Első válaszoló. A főnöke-aki öngyilkos lett- rengeteg dologra tanította meg, és eleinte dícsérte is a haver-nőm( azért nem írom, hogy barátnő, mert az félre lehet érteni). Nem érdemelték meg!

Második válaszoló: lassan én is ezen gondolkozom ,mert- szégyen, de kezdek tartani tőle.

Harmadik: ezt nem írtam le, de konkrétan volt olyan, hogy söröztünk és indultaosan megemlítette, hogy de jó lenne, ha nem kéne szembenéznie másnap x-el a gimiben!

2010. aug. 23. 17:59
 6/16 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy nyugodt lánynak tűnik, de amikor kettesben vagyunk, ilyen irracionális dühvel beszél másokról. Gyakran fordult elő, hogy mikor teljesen kikelt magából, kialudt a lámpa szobában (kb. 3-4x). Ezek most jutottak az eszembe, eddig hanyagoltam:S
2010. aug. 23. 18:01
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Remélem kitalált story. Én eltudom képzelni hogy valakinek olyan erős akarata legyen hogy ilyen eseményeket vonzzon be másra. Ha tényleg ez áll fenn akkor sürgősen meg kell tanulnia uralni ezt a képességét. Ha kapunk valamit valamiért kapjuk, így nem kell elnyomni arra kell használni amire jó (pl. pozitív dolgok bevonzására bár tudom hogy a düh és harag mindenkiben nagyobb energiájú).

Ez kicsit szélsőséges esetnek tűnik de az én ismeretségi körömben is van ilyen csak nem ennyire durva. Amikor nagyon nagy düh és harag van az emberben akkor mintha így "védené" magát öntudatlanul. Pl. amikor kicsi volt és apja meg akarta verni, legurult a lépcsőn, vagy az egyik munkahelyén a főnöke nem fizette ki és utána tönkrement stb... Egyenként leírva ezek semmi különösek de tény hogy az ő életébe is feltűnően sok van ilyenből, szóval már egy kicsit gyanús.

2010. aug. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem semmi...:O
2010. aug. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez most halál komoly?
2010. aug. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Most akartam mea culpázni, hogy miért írtam ki ezt a kérdést, mert igazából szerintem csak egybeesés.

Ugye most vicceltek:/

Komolyan sggfejnek érzem magam, hogy egy jó barátról ilyet kiírtam.


A bevonzás, amúgy mi? Az hogy rosszat akar és bejön?

2010. aug. 23. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!