Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van ennyi maszkellenes?

Bollocks kérdése:

Miért van ennyi maszkellenes?

Figyelt kérdés

Miközben Kínában mindenkit figyelő, mindenről tudó kamerás megfigyelőrendszer működik, és félő, hogy lassan nálunk is bevezetnek hasonlót, a legegyszerűbb védekezés ellene az arcunk eltakarása - vagyis a maszkviselés. Mindezek ellenére rengeteg sötét lelkű ember minden fórumon a maszkviselés ellen ágál, arra hivatkozva, hogy a maszk személytelenné teszi az embert. De azt elfelejtik, hogy a szemünk a maszk alól is kilátszik, márpedig a szem a lélek tükre.

„A testnek lámpása a szem: ha azért a te szemed őszinte, a te egész tested is világos lesz; ha pedig a te szemed gonosz, a te tested is sötét.” - Lukács 11:34

Meggyőződésem, hogy aki a maszkviselés ellen szól, csak azért teszi, mert tudja, hogy a tekintete elárulná gonosz szándékait, amit az álságos mosolyával ideig-óráig leplezni tud, ezen gonosz szándékok egyike, hogy a tömegek megfigyelését elősegítse.



2020. nov. 28. 20:15
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
48%

30


Eléggé az vagy, ugyanis úgy kb. 300x mondták már el, hogy


1, ha mindenkin van maszk, akkor a vírus aeroszolokban utazva nagy részt a maszkon ragad. Ergó, téged védenek vele


2, Ha van rajtad maszk, akkor ugyan ezen oknál fogva kevesebb vírus juthat be, márpedig kutatások szerint ez fontos abban, hogy milyen lefolyása lesz a betegségnek. Van egy kritikus mérték, amit, ha nem halad meg a bejutott vírus mennyisége, akkor jó eséllyel tünetmentes marad az ember.


Tehát, igen, analfabéta vagy, vagy tájékozatlan, és úgy okoskodsz. Szíved joga, csak nem tudom, hogy ilyenek miért akarnak véleményt formálni, tényleg nem értem... Én sem állok neki okoskodni egy esztergályosnak, nem okoskodok a hegesztőnek, nem okoskodok a programozónak sem. DE TE virulógusokat, epidemiológusokat, szakgyógyszerészeket (nem Gőrény nevű csalóra gondolok), orvosokat, mindenkit leszarsz, mert logikai képességeid túlhaladja a maszk, és még olvasni sem tudsz. Bravo

2020. dec. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
50%

31


Hadd legyen már az ÉN döntésem, hogy mit hiszek el és mit nem. Elméletben egy szabad országban élünk. Ha nem tudod tiszteletben tartani a döntésemet, akkor legalább hadd rám, hogy mondjam a "hülyeségem", mert bármit mondhatsz nem fogsz meggyőzni az ellentétéről, nekem is vannak tapasztalataim és ha úgy döntök, hogy nem hiszek a maszk csodálatos varázserejében, akkor nem teszem. De igen, állj le velem vitatkozni, azzal jobbá teszed a világot mit ne mondjak, de tudod mit? Legyek én a hülye.

2020. dec. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
93%
Szinte mindenütt kötelező a maszk, bezártak mindent stb. És lám a vírus rendületlenül terjed tovább.... biztos rengeteget ér.
2020. dec. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
0%

32


Csak ott vagyunk tehát, hogy egy laposföldes agyatlan barom vagy. Tőlem azt hiszel amit akarsz, de, ha rajtam múlna már régen egy lakatlan szigeten lennél.


33


Az R<1 perpillanat, te is úgy szakértel, hogy szart sem értel az epidemológiához... ISTENEM, ekkora mellénnyel ennyire hülyének, mint ti keci, az nem sima

2020. dec. 2. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
73%

34


Lehet inkább lennék most egy lakatlan szigeten, nem vagyok kertész, hogy gyökerekkel foglalkozzak, szimplán hobbiból teszem. Hihetsz rólam amit akarsz, nem vagyok idióta, okkal nem hordom a maszkot. Lehordasz itt mindennek csupán azért, mert elmondtam a véleményem, lehet nincs igazam, de ez akkor is az ÉN SAJÁT véleményem, ami mellett kitartok és ha emiatt a szemedben agytalan barom vagyok, akkor válljon egészségedre

2020. dec. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
42%

35


Az vagy xd a laposföldes is ragaszkodik a véleményéhez, mi különböztet meg téged tőlük? :) Érveid nincsenek azt látjuk, csak mint az ovis gyerek "NEM AKAJOM ANYUCI, FUJ GONOSZ CUNYA MAKSZ"

2020. dec. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
61%

36


Miért neked mi az érved " A virológusok azt mondták"?! Nem érvem van, hanem tapasztalatom, de igen "az érvek fontosabbak".

Most már analfabéta ovis vagyok, na meg hülye picsa, de te még mindig csak azt lesed, hogy hol szólj le, remélem amúgy a szitkozódás megnyugtatja a lelkiismereted, vagy nem tudom, ahelyett, hogy normálisan beszélnél, leállsz velem vitatkotni, megjegyzem teljesen feleslegesen, de ha te ettől jobban alszol este válljon egészségedre.

2020. dec. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
38%

Kezdjem el linkelgetni azon tanulmányokat, esetleg videóban érzékeltessem, hogy a maszk mennyit fog meg az aeroszolokból, mert neked nincs annyi logikád? Nem jártad ki az általános iskolát, problémát okoz alapvető fizika?


Milyen tapasztalatod van? Kivonnya a zoxigént a maksz, vagy mi, mesélj már légyszíves, nagyon kíváncsi lennék

2020. dec. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

En abban hiszek hogy nem arthat senkinek ha szembe hugyozom. A vizelet frissen nem artalmas. Ki tarthatok a hitem mellett, de nem hugyozhatok szembe senkit.

Nem erdekel hogy hiszel e a maszkban, mert nalad okosabb emberek azt mondjak hogy veszelyeztetned az emebereket ha nem hordanad, ezert teljesen jogosan nem engednek be pl egy aruhazba.

Nem kell hinned benne de arra a fel orara mig bent vagy fel kell venned... jogod van nem hinni benne, en se tudom hogy hasznos e vagy sem. Tul nagy vedelmet szerintem sem nyujt, de valamennyit igen. De elsosorban nem azert hordom mert elhiszem azoknak akik ezt mondjak, hanem mert nem engednek se dolgozni se vasarolni nelkule.

2021. febr. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!