Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van ennyi maszkellenes?

Bollocks kérdése:

Miért van ennyi maszkellenes?

Figyelt kérdés

Miközben Kínában mindenkit figyelő, mindenről tudó kamerás megfigyelőrendszer működik, és félő, hogy lassan nálunk is bevezetnek hasonlót, a legegyszerűbb védekezés ellene az arcunk eltakarása - vagyis a maszkviselés. Mindezek ellenére rengeteg sötét lelkű ember minden fórumon a maszkviselés ellen ágál, arra hivatkozva, hogy a maszk személytelenné teszi az embert. De azt elfelejtik, hogy a szemünk a maszk alól is kilátszik, márpedig a szem a lélek tükre.

„A testnek lámpása a szem: ha azért a te szemed őszinte, a te egész tested is világos lesz; ha pedig a te szemed gonosz, a te tested is sötét.” - Lukács 11:34

Meggyőződésem, hogy aki a maszkviselés ellen szól, csak azért teszi, mert tudja, hogy a tekintete elárulná gonosz szándékait, amit az álságos mosolyával ideig-óráig leplezni tud, ezen gonosz szándékok egyike, hogy a tömegek megfigyelését elősegítse.



2020. nov. 28. 20:15
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
68%

17-es

Az ördögi terv az, hogy a maszkok nem hordásával átvesszük az uralmat a bolygó felett és mindenkire kínok várnak. Nem vagyok valami jó az improvizációban, de valami ilyenre gondoltál, vagy? Csupán nem értem, hogy miért kell ördögi lénynek lennem emiatt? Ha nincs rajtam maszk, akkor nem tudsz a szemembe nézni, vagy?

2020. nov. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
43%

21


Nem akarunk.


Analfabéta köz és önceszélyes hülyékkel senki sem akar találkozni, akinek 2nél több agysejtje van

2020. nov. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
ennyire azert ne unatkozzal :D
2020. nov. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Őrültek...

2020. nov. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim válasza:
Sok a hülye sajnos.
2020. nov. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

22-es

És még én vagyok az analfabéta csupán azért, mert más a véleményem egy adott dologról? Én kérek elnézést.

2020. dec. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

26


Mondtam már nektek, lehet az a véleményed, hogy a föld lapos, csak vállald a következményeit is! Igen az vagy. tudsz olvasni, értelmezni? Akkor miért szajkózod még mindig az eszement butaságot?

2020. dec. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

27


Mégis ki mondta, hogy ÉN nem vállalom a következményeit?! ÉN egész végig MAGAMRÓl beszéltem. Mondtam azt is, hogy felveszem a maszkot, mert kötelező, de nem támogatom, ennek okait is felsoroltam. Hívhatsz emiatt bárminek, mert névtelenül könnyű, de csak hogy tudd nem vagyok analfabéta, csak naív, amiatt mert azt hittem, hogy képes vagy megérteni, hogy valakinek más az álláspontja.

2020. dec. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

28


Nem vállalod, mert itt rinyálsz nekem, amiért azt mondom, analfabéta vagy. Ha nem lennél az, akkor nem akarnád itt megmagyarázni, hogy neked az a véleményed, hogy 2+2 az márpedig 6. Hát nekem tök mind1 érted, csak kijelentem, hogy hülye vagy. Ha válallnád a következményeket, akkor azt mondanád, hogy "jó, akkor szerinted az vagyok".


Nem itt hisztiznél, mint egy hülye picsa.

2020. dec. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

29


Köszönöm.

Nem lenne gond ez az analfabétád dolog, hogy ha nem csinálnál a bolhából elefántot... Soha nem mondtam azt, hogy 2+2=6 és azt sem hogy a föld lapos, csupán annyit, hogy nem szeretném hordani, mert ha tényleg találkoznák vírusossal, akkor semmit sem érne a maszk. Ha szerinted emiatt analfabéta vagyok, akkor egészségedre.

2020. dec. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!