Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van ennyi maszkellenes?

Bollocks kérdése:

Miért van ennyi maszkellenes?

Figyelt kérdés

Miközben Kínában mindenkit figyelő, mindenről tudó kamerás megfigyelőrendszer működik, és félő, hogy lassan nálunk is bevezetnek hasonlót, a legegyszerűbb védekezés ellene az arcunk eltakarása - vagyis a maszkviselés. Mindezek ellenére rengeteg sötét lelkű ember minden fórumon a maszkviselés ellen ágál, arra hivatkozva, hogy a maszk személytelenné teszi az embert. De azt elfelejtik, hogy a szemünk a maszk alól is kilátszik, márpedig a szem a lélek tükre.

„A testnek lámpása a szem: ha azért a te szemed őszinte, a te egész tested is világos lesz; ha pedig a te szemed gonosz, a te tested is sötét.” - Lukács 11:34

Meggyőződésem, hogy aki a maszkviselés ellen szól, csak azért teszi, mert tudja, hogy a tekintete elárulná gonosz szándékait, amit az álságos mosolyával ideig-óráig leplezni tud, ezen gonosz szándékok egyike, hogy a tömegek megfigyelését elősegítse.



2020. nov. 28. 20:15
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
30%

:DDDDD


Szép, szép! Régóta mondom, hogy a saját szarjukkal kell őket megetetni!

2020. nov. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
62%

"rengeteg sötét lelkű ember minden fórumon a maszkviselés ellen ágál"

Kérdező, neked milyen sötét a lelked? És mennyire gonoszak a szándékaid ezzel a kérdéssel?

2020. nov. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Nem értelek, ez teljesen komoly aggodalmam.
2020. nov. 28. 20:23
 4/39 A kérdező kommentje:
#2: nekem tiszta a lelkem, hordom a maszkot, a szememen látszanak az őszinte szándékaim.
2020. nov. 28. 20:24
 5/39 anonim ***** válasza:
48%
covid propaganda trollok már az ezotéria kérdéseket is bombázzák...
2020. nov. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
34%
Vannak emberek, akik ilyen magatartással próbálnak kitűnni, mert mással nem tudnak, képtelenek valódi teljesítményt felmutatni. Az egójuk meg igen magas szinten van.
2020. nov. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
77%
Ha parázol akkor maradj otthon, lakatolj be minden zárt, minket meg hagyjál élni normálisan.
2020. nov. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

"Meggyőződésem, hogy aki a maszkviselés ellen szól, csak azért teszi, mert tudja, hogy a tekintete elárulná gonosz szándékait,"


"s félő, hogy lassan nálunk is bevezetnek hasonlót, a legegyszerűbb védekezés ellene az arcunk eltakarása - "

Aki nem bűnözni készül, azt nem zavarja ha látszik valahol.

2020. nov. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon sok esetben egy rendes párbeszédhez nem elegendő a szem, márpedig ahhoz, hogy a teljes mimikáját lássuk nem feltétlen jó, ha több mint fél arca el van takarva. Nem tudom, hogy mennyire vetted észre, de a maszkon keresztül jelentősen kevesebb oxigén kerül a tüdődbe és ez több és komolyabb megbetegedéshez vezethet, mint a covid (ennek ellenére én is hordom a maszkot, de csak mert kötelező).

Szerintem az emberek csak szeretnék azt hinni, hogy ez megmenti őket a betegségtől, de ha ténylegesen kapcsolatba kerülnek egy covidos emberrel, akkor abban a szituációban már semmit sem ér a maszk. Hívható ez deviánsnak, vagy bánom is én, de az aki kicsit is képes arra, hogy elgondolkodjon a szavaimon az rájön, hogy nem azért vagyok maszkellenes, mert az ördög szolgája lennék, csupán próbálok kiállni amellett, amiben hiszek és ha emiatt elkapom a vírust, vagy megfigyelnek, akkor így jártam, mert nem fogom emiatt sajnáltatni magam, egyszer úgyis átmegy mindenkin...

2020. nov. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
29%

9


Csak azt nem érted meg még mindig, hogy a maszk nem téged véd elsősorban... Te valóban nem az ördög szolgája vagy, csak csökkent értelmi képességű.

2020. nov. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!