Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mitöl van? :S

199303 kérdése:

Szerintetek ez mitöl van? :S

Figyelt kérdés
Apukám 2005be meghalt:( azota nem egyszer fordlu elö velem h olyan mint ha szolna nekem, és olyankor legsziveseben átmenék h megnézem h miért szol nekem. volt már rá példa h át is mentem amikor ugyhalottam h szol nekem de nem értem miért amikor tudom g meghalt:( az vajon mitöl lehet. 17/L
2010. júl. 19. 12:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Sajnálom apukád halálát, mert egy családtag elvesztése nagyon nehéz, ezért a lehető legfinomabban írom le:


Szellemekben hinni butaság. Tudom hogy ezerszer könnyebb lenne a tudat arra gondolni, hogy még köztünk vannak, de pusztán a részvét és az együttérzés miatt nem foglak hitegetni.


Ha valakit zavar egy őszinte válasz, nyugodtan pontozza le.

2010. dec. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
hát igen elég nehéz:( mostmár eltelt 5év szilveszterkor lesz pontosan 5éve:( de még a mai napig olyan mint ha itt lene az utolso szavai is itt járnak a fejembe. tudom szelemekbe hini butaság én se hiszek igazábol benük. csak ezeket a hangokat nem tudom megmagyarázni:(
2010. dec. 5. 21:58
 13/15 anonim ***** válasza:
Mint ahogy én sem tudom bebizonyítani,hogy vannak ezért te sem tudod bebizonyítani,hogy nincsenek.
2010. dec. 6. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

csaba1007, tehát Unikornis, Kobold és Medvedisznóember is van.


Itt önmagában nem lenne azzal baj, ha nem tudod bizonyítani.

A baj azzal van, hogy te KIJELENTED, hogy igen, létezik.

De úgyis csak gyöngyöt szórok neked.

2010. dec. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mivel,hogy már láttam,ki merem jelenteni,hogy van.Nem az általad felsorolt mesebeli lényeket,de ezeket sem tudod bizonyítani,hogy nincsenek.Amennyiben ezt a gyöngyszórást arra az idézetre értetted,hogy:"Ne szórjatok gyöngyöt a disznók elé",úgy disznó vagy te.De véleményem szerint nem itt kellene kitárgyalnunk ezt a témát , tartsuk tiszteletben az elhunyt emlékét és a témától ne rugaszkodjunk el .Köszönöm.
2010. dec. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!