Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vörös tenyérlenyomat a combomo...

Vörös tenyérlenyomat a combomon, mitől?

Figyelt kérdés

Ma reggel ébredés után kb fél órával vettem észre az egyik combomon egy vörös tenyérlenyomatot. Fogalmam sincs hogy került oda, és nagyobb is volt, mint a saját tenyerem. Próbáltam ugyanilyen lenyomatot produkálni a másik combomra. Nem sikerült. Én nem vagyok egy vérezos típus, mindig először racionális magyarázatot keresek. Általában mindennek meg is találom, de ennek sehogy se sikerült. Órákig látható volt egyébként ez a lenyomat, most estére már nem látszik viszont a helye meglehetősen ég. Van valakinek valami ötlete, akár ezos, akár racionális magyarázat? Ha valaki segít azt előre is köszönöm!


23N


2011. okt. 23. 18:59
 1/10 anonim válasza:
nem volt este pacsiszex?csajod kézilabdázik netán?ezek lehetnek.
2011. okt. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem volt semmilyen szex, és csajom sincs, ugyanis nő vagyok.
2011. okt. 23. 19:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem emlékszel, mit álmodtál?Álmodban történhetett valami, aminek nyoma maradt.Nagyon ritkán, de előfordul ilyesmi.
2011. okt. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy félálomban lecsaptál egy bogarat a lábadon, és nem emlékszel rá.
2011. okt. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van 1 incubus a házadban.
2011. okt. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sajnos halványan sem emlékszem arra, hogy mit álmodhattam. Talán ha majd most lefekszem aludni, akkor beugrik valami.


Bogarat biztos nem csaptam le... Egyrészt mert rossz alvó vagyok, szóval nincs olyan, hogy felébrednék valamire de nem emlékszem. Másrészt meg mert ebben az esetben úgy megijedtem volna, hogy azonnal kipattannak a szemeim :)


Incubus? Hmm.. Nem sokat tudok róluk, és nem is hiszem el amit eddig olvastam. De ha mégis így lenne, akkor mégis mi a teendő?

2011. okt. 23. 23:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Az összegyűrődött lepedődnek a lenyomata az ember egyfolytában 2-21/2 órát alszik egyik oldalán ennyi idő alatt szépen összenyomódhattál egy gyűrött lepedőtől is---NE Fantáziálj!!
2011. okt. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Darabolo válasza:

Ha voltál bulizni, lehet hogy party drogot kaptál.

Az álmok sokszor tényleg nyomot hagynak, ha álmodban meghalsz felébredsz, ha rájössz hogy csak álom irányithatod, de akkor nyoma marad. Pl mikor egy álmomban megvágtam magam, másnap kicsit piroslott a nyoma. Te erősebben élted meg.

2011. okt. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Érdekességképp leírom, hogy hasonló történt egyszer velem is.Azt álmodtam, hogy megvágtak egy karddal.Ébredés után sokáig látszott azon a helyen egy piros csík.Nem nyomódás volt, nem is karcolás, csak egy piros vonal, ami pár óra alatt lassan eltűnt.Semmi racionális magyarázatot nem találok, hogyan kerülhetett oda.Az nem tudatos álom volt.
2011. okt. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem voltam akkor este bulizni.

Igazság szerint nekem is azért volt furcsa, mert a gyűrődések eltűnnek, és egész másmilyenek. Számtalanszor gyűröm össze magam alvás közben, szóval tudom miről beszélek :)


Kár, hogy nem emlékszem mit álmodtam.


Mindenesetre mindenkinek köszönöm a válaszokat!

2011. okt. 26. 22:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!