Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egy szerencsepénz mitől lesz...

Egy szerencsepénz mitől lesz szerencsepénz? Hol tudok találni olyat? És négylevelű lóherét?

Figyelt kérdés
Kezdődik az iskola és kéne pád szerencsehozó tárgy.:)
2011. aug. 31. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

szerencsepénzt nem lehet találni, azt érezni kell melyik az.


kimész a gyepre, és keresgetsz 4 levelű lóherét. Amikor még gyerek voltam, én 5 és 6 levelű darabokat is találtam.

2011. aug. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A szerencsepénz attól szerencsepénz, hogy annak tartod, bármilyen utcán talált vagy kedves ismerőstől kapott érme megteszi, ha hiszel benne.

Szerencsét viszont semmilyen tárgy nem hoz, ha őszintén hiszel egy "talizmán" erejében, az a placebó-hatás miatt segíthet, hogy milyen tárgyba helyezed a hited, az teljesen lényegtelen.

Híres négylevelű lóhere lelőhelyeket nem tudok, a statisztikai esély ilyenre annál jobb, minél nagyobb az egy négyzetméterre jutó lóheresűrűség. :)

2011. aug. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

akkor most szerencsém lesz?

6480 találat

[link]

2011. aug. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Négylevelű lóherét olyan helyen, ahol van sok lóhere. Általában akik találnak vagy sokat keresik, vagy egyszerűen rátéved a pillantásuk. Nem olyan nehéz találni:)


szerencsepénz: ált. talált pénzre mondjuk, de vannak már azok a kínai érmécskék is, amiket aként árulnak.


szerintem neked kell egy kabala, valami kis szerencsetárgyacska :)

De ami sokkal jobban kellene, mint ezek, az a tanulás:D Ha tanulsz, nem lesz gond. Ha rossz napod lesz is épp, gyorsan kijavítod a rossz jegyet:)

2011. szept. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!