Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mitöl van? :S

199303 kérdése:

Szerintetek ez mitöl van? :S

Figyelt kérdés
Apukám 2005be meghalt:( azota nem egyszer fordlu elö velem h olyan mint ha szolna nekem, és olyankor legsziveseben átmenék h megnézem h miért szol nekem. volt már rá példa h át is mentem amikor ugyhalottam h szol nekem de nem értem miért amikor tudom g meghalt:( az vajon mitöl lehet. 17/L
2010. júl. 19. 12:35
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
bocsi elirtam *fordul
2010. júl. 19. 12:36
 2/15 anonim ***** válasza:

Mert hiányzik neked.

Ne aggódj, előbb utóbb elfelejted. Az élet megy tovább.

2010. júl. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mert szerelmes vagy...
2010. dec. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
na ezt aztán most nem értem:S mert szerelmes vagyok?:O igen az vagyok de nem az apámba... ezt az öszefügést aztán nem lehet érteni
2010. dec. 4. 12:35
 5/15 anonim válasza:
Hova mész át, amikor szól neked? :S bocsi, ezt nem értem.
2010. dec. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
a másik szobába ahol ö volt egész nap:(
2010. dec. 4. 14:17
 7/15 anonim válasza:
nekem 2006-ban halt meg az apám, családtagod sírtak körülöttem, de én nem. aztán depressziós lettem 1-2 évig, amit nem vettem észre, csak akkor amikor elmúlt. azóta (még mostanság is) sokat álmodok apámmal, elég valósághűen. szerintem ez összefügg a te eseteddel, egyszerűen hiányzik, és ha nem is gondolsz rá, a tudatalattid igen, és jeleket küld álmokkal látomásokkal vagy hangokkal stb. szerintem ez természetes
2010. dec. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
bocsi elfelejtettem: fiú vagyok 17 éves
2010. dec. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hiányzik neked.Ez természetes.Lehet,hogy mikor hallod a hangját akkor figyelmeztetni akar vmire.Én hiszek abban,hogy a lélek nem hal meg,egy másik síkon van.Ő vigyáz rád.AMIKOR ESZEDBE JUT GYÚJTS EGY GYERTYÁT ÉS IMÁDKOZZ ÉRTE,MAJD MEGLÁTOD MENNYIRE MEGKÖNNYEBBÜLSZ,EKÖZBEN FELIDÉZHETED AZ EMLÉKÉT IS.Bocs a nagybetűért későn vettem észre.
2010. dec. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
értem. köszönöm szépen a segitséget. majd kiprobálom akor a tanácsodat. semi baj a nagybetükért:)
2010. dec. 5. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!