Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tapasztaltátok már a telepátiá...

Tapasztaltátok már a telepátiát? Mitől vannak a megérzések?

Figyelt kérdés

Hello!


Én személy szerint hiszek ezekben, nekem majdnem minden nap

megérzéseim vannak, ez már telepátiának számít?!


Princess Tatjana


2011. nov. 1. 22:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tapasztaltam, nincsenek.
2011. nov. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ki kell ábrándítsalak ! Nincsen telepátia és a megérzésed sem tartozna ahhoz az áltudományos dologhoz. Valójában megérzésed sincsenek, ezek csak félelmek, alaptalan tudatalatti dolgok, melyek ha az esemény megtőrténik a megerősítés révén annak vélsz, de valójában ez csak a tudatalatti játéka. Javaslom neked olvass pszichológia témájú dolgokat.
2011. nov. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Továbbra is várom olyan emberek válaszát, akik nem materialista, megrögzött földhözragadt emberkék!

Köszönöm! DE IGEN, van telepátia! Ha nem lenne,

nem tapasztaltam volna többször is, te nagyokos!

2011. nov. 1. 23:50
 4/12 anonim ***** válasza:

Nincs, fölösleges is várnod bármit is.

A racionális gondolkodás pedig nem egyenlő a földhözragadtsággal, felejtsük már el.

Az "agyatlanul mindenben marhaságban hiszek" dolog viszont egyenlő az agybajjal.

2011. nov. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy szubjektívan megéled, de ez önbecsapás. Magadnak is ellentmondasz, hiszen leírtad, hogy megérzéseid vannak, azt nem hogy az telepátia, sőt mivel ezekkel a fogalmakkal sem vagy tisztában rá is kérdeztél, hogy az egyenlő-e egymással illetve bele tartozik-e. Mjad miután egy tökéletes magyrázatot kaptál, rá füllentesz !


Na kb ez igaz minden fanatikus ezósra ! :xD Ez a tipikus szint.


Nincsen telepátia, mivel még nem érezte senki megismételhető módon. A te ráérzéseid, csak olyan laptalan félelmek amik végül sajnos megtőrténtek, így visszaigazolódtak és megerősödtek.


Nem akarlak mesékbe ringatni, de ki kell ábrándítsalak. Nincsen telepátia, de rádférne egy személyiség kiértékelő teszt és sok pszichológiai könyv olvasgatása.


Remélem segítettem.

2011. nov. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tapasztalható, igen. Megérzések is vannak - a kettő, bár van közös bennük, de nem azonos.

Az intuitív lélek sajátja ez. Ilyenkor - intuícióban valóban EGY -ként éli meg a világot a tapasztaló tudat.

És ebből erednek meglátások, ráérzések. Telepátia. a pontosan kidolgozott képzeleti kép továbbítható. Ezt a színészek mesterségbeli tudásként tudják. Miért van ez?

A világ sokkal egységesebb, mint azt hinni merjük. Egy világ van. C.G.Jung ír ezekről, lehet pszichológiát is olvasni, igen, csak ne materialistát, mert az leszűkíti a lélek végtelen tartományát, és torzít. Jung a tudat működést 4 részre osztja, egy kör mentén ábrázolja:

.......gondolkodás

érzékelés.......érzés

........intuíció

Valójában ezek váltakoznak- a szemben lévők egyszerre nem működnek. Sok érdekes dolog van itt, keress könyvtárakban róla.

De a költők tudják. Intuitív pillanatokban pedig magunk is tapasztaljuk.

Szabó Lőrinc:


"egy a valóság s ezer a ruhája,

a lélek az egy, ez a könnyü pára, "


[link]

2011. nov. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy annak számít, de telepátia létezik!
2011. nov. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De ezek a Jangi lelki folymatoknak a spirituális léleknek semmi köze sincsen ! Ez az idegrendszer működésével magyarázható, ezért is mondtam, hogy olvass sok pszichológiát.
2011. nov. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Liza von Staunhoff válasza:


Ki kell ábrándítsalak ! Nincsen telepátia és a megérzésed sem tartozna ahhoz az áltudományos dologhoz."

Na akkor:

Te írsz olyan kérdéseket, hogy "Az indigók hamarabb felemelkednek?", vagy hogy ki emelkedett már fel stb...

Na akkor kedves mondok neked egy olyat, ha hiszed ha nem, hogy az 5. dimenzióba (ahova te már felakartál emelkedni...) a telepátia és a különböző képességek alap dolgok...Na most akkor te azt mondod, hogy nincsenek ilyen képességek (eddig annyit olvastam, hogy nincs telekinézis illetve telepátia szerinted) akkor, hogy akarsz feljutni az 5. dimenzióba?

Gondolkodj már egy kicsit...Felejtsd el a fizika törvényeit szépen, ne légy földhözragadt...

És ezek után akarj felemelkedni...


Kérdező!:

"DE IGEN, van telepátia!"

Így van...állj ki az igazadért...Attól, hogy az okosoknak nem tetszik mi még tudjuk, hogy létezik...

"nekem majdnem minden nap megérzéseim vannak, ez már telepátiának számít"

Na, most erre mit mondjak...E mondat alapján sokat nem tudok mondani...Ha akarsz bővebben akarj írj üzenetet és megbeszéljük...

2011. nov. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

utolsó, ha van hozzáfűzni valód a kérdésimhez oda válaszoljál, köcce :-)


Az 5. dimenzió is fizikai, mint amiben élsz a világban az is az, csak még nem ismerted fel, lehet nem is fogod, de ne add fel a reményt !


Kérdező tarts ki a megérzéseid mellett és ne akard TUDNI, hogy mi az, csak érezz rá és válaszold meg hasból vagy egy olyannal, aki szintén hasból löki majd a választ.

2011. nov. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!