Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tapasztaltátok már a telepátiá...

Tapasztaltátok már a telepátiát? Mitől vannak a megérzések?

Figyelt kérdés

Hello!


Én személy szerint hiszek ezekben, nekem majdnem minden nap

megérzéseim vannak, ez már telepátiának számít?!


Princess Tatjana


2011. nov. 1. 22:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Valaki jól szét tróllkodta a válaszaimat, bezzeg a nagy EZÓS, a kérdéseimre nem ad választ :xD

Pedig ott lenne nagy legény.

2011. nov. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Az 5. dimenzió is fizikai, mint amiben élsz a világban az is az, csak még nem ismerted fel, lehet nem is fogod, de ne add fel a reményt ! "

???

Én egy szóval se mondtam, hogy az 5. dimenzió nem fizikai...

"Felejtsd el a fizika törvényeit szépen, ne légy földhözragadt... "

Ez a mondat tudod mit jelent? Szerintem nem...

Kb. annyit akartam mondani, hogy a földi fizikai törvényeket kell elfelejteni (ami szerint nincs telekinézis stb, stb...) nem azt, hogy a 3. dimenziónál mindennek vége...

Amúgy ha már itt járunk, akkor még annyit mondok, hogy az 5. dimenzióban nem így fognak kinézni az emberek:

"Ennek a dimenziónak az elsődleges tudata androgün, csillag lények, melyek Fénytestetekben élnek. Ezek Fénytestetek jóval könnyebbek szén-alapú fizikai testünknél."

Szóval már ha a test nem ilyen anyag lesz, akkor máris másképp lesznek a dolgok...

2011. nov. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!