Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez nagyon jó érzés volt. : )...

Ez nagyon jó érzés volt. : ) veled már történt ilyen? :D.

Figyelt kérdés

Kb. egy hete nem találkoztam a barátommal, és ma éjjel róla álmodtam. Álmom végén megölelt,és ezt a reális világbn is éreztem. Éreztem,hogy valaki átöleli a testemet, én meg vissza. Ez az érzés nem álombeli volt, mert már ébredeztem akkor. Nagyon jó érzés volt. :)

De mitől lehetett ez? veled már történt hasonló?:) elmeséled?:)


2010. júl. 16. 18:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
gondolj rájuk erősen, hátha... :)
2010. júl. 16. 23:51
 12/15 anonim válasza:

Hmm velem is történt vmi ilyesmi de mégsem ien:)

nekem olyan volt egyszer h már félálomban voltam este talán el is kezdtem vna vmit álmodni demár arra nem emlékszem...és akk azt éreztem mintha valaki hozzámérne gyengén a vállamnál és szólitott a nevemen h keljek fel, de rendesen hallottam a hangotmintha valódi lenne... férfihang volt először azt hittem anyu párja de nem volt benn a szobában nem is tudom nem nagyon hasonlitott senkinek a hangjára az a hang...anyumnak montam másnap és ő azt monta lehet h valami jó szellem volt aki megakadályozta h valami rosszat álmodjak...vagy valami őrangyal

2010. júl. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
19:34-es vagyok: Miért félsz a tudatos álomtól? :S Semmi veszélye nincs. Amin akarsz, felébredsz, és amint akarsz, leváltod a környezeted. Egy saját álomvilág, ahol tényleg bármit megtehetsz, és (mint az ölelés és a csók is igazolja) valósághű érzeteket élsz át, és erről EGYÁLTALÁN senki, semmit nem tud, azaz azt csinálsz, amit akarsz :) Én nagy TÁ rajongó vagyok :)
2010. júl. 17. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

ma 00:55-ös:

Ilyen velem is történt, pont tegnap éjjel. bár nem ért hozzám, de olyan volt, mintha fölöttem állt volna és engem nézett volna egy ember, és a nevemet mondta. Kinyitottam azonnal a szemem de sehol nem volt senki. Még annyira mély álomban nem voltam, sőt, talán még a félálom szakaszába sem értem... :S

2010. júl. 17. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én régebben kb. félálomban beszélni kezdtem a barátomhoz, meséltem az aznapi élményeimről (fennhangon :D), de sosem válaszolt (az lett volna a nagy szám xD), ekkor keresni kezdtem magam mellett, simogattam a párnát, a lepedőt, de miután nem éreztem őt, felébredtem :D Jó és egyben szörnyű is volt erre ébredni, és legalább 2 hónapon keresztül minden második reggel ezt eljátszottam :D


21/L

2010. júl. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!