Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Történt már ilyen veletek?...

Történt már ilyen veletek? Anyukák szerintetk mi ez az érzés? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azért ide írom ki a kérdésem mert itt van a legtöbb kisbabás anyuka é Ti talán értitek mitől is szenvedek igazán.

Kezdem a legelején.

Van egy 10hónapos kisfiunk. Párom még mindíg nemtud azonosulni az apa szereppel. Próbáltam neki segteni de semmi hatás.Nemtud mit kezdeni a fiunkkal pedig már mászik,ül, feláll tehát bőven lehet vele játszani. 1hónappal ezelőttig övé volt az esti fürdetés és ebbe ki is merült a babával való foglalkozás. Ha le is ül mellé játszani 2perc múlva "megunja" nemtud mit kezdeni vele. Etetni még oha nem etette meg tisztába is csak akkor teszi ha megkérem rá. Elég rossz alvó kezdetektől min 4szer kel éjszaka. Ő még egyszer sem kelt fel hozzá éjjel. Nappal néha elaltatja de csak akkor ha megkérem rá. 5percnél többet nemvolt még vele kettesbe.Azt mondja majd ha nagyobb lesz akkor majd tud vele mit kezdeni mert viszi magával mindenhova. Egyébként imádja a fiát meg persze dicsekedni is szeret vele.Ő sportoló napi 3órát van tőlünk távol meg hétvégente meccs szóval még azt se lehet mondani hogy reggeltől estig dolgozik.Eddig a szüleimnnél laktunk anyukám volt a segítségem, de kb 1hónapja külföldön kötött szerződést másik két magyar sráccal így mi is és a másik srác családja is kiköltözünk. Mi már kinn vagyunk a máik anyuka meg a 3éves kislány viszont majd csak 3hét múlva. Egy házban fogunk lakni de külön szinten csak az udvar lesz közös. Találkoztunk már gyerekek nélkül mikor intéztük a papírokat szimpatikusnak tünnek. A fiúk már ismerik egymást régóta csak kb 4éve nem találkoztak mi anyukák pedig most fogunk ismerkedni. Mi 1hete élünk kinn azóta már többször találkoztam a másik apukával és őszintén szólva alig várom hogy ujra lássam. Az az igazság hogy mikor először eljött hozzánk és meglátta a fiúnkat az volt az első hogy leült mellé játszani, elkérte a kezemből, megtörölte a száját ha épp bukott, mondókázott, énekelt neki és akárhányszor találkozunk ez mindíg így van. Ezt látja a párom is de mintha észre se venné ő addig a másik fiúval meccset néz vagy söröznek. Amikor foglalkozik a babámmal olyan mintha a szivemet simogatná. Férfiként is tetszik. Sokszor azon kapom magam hogy arra gondolok hogy milyen lenne vele meg a kisfiammal. Miért van ez?? Talán mert ahogy Ő viselkedik pont azt szeretném látni a Páromnál? Neki ez a második kapcsolata az előböl van egy 7éves gyereke a mostaniból pedig egy 3éves. Milesz így ha egy házba lakunk? Ti mit csinálnátok? hogyan küzdjem le ezt az érzést? Veletek történt már ilyen? Megőrülök segítsetek létszi!


2011. aug. 27. 14:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
az én párom is ilyen volt mint a tied,és ott is hagytam...
2011. aug. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A pároddal leültél már őszintén, mindent megbeszélni? Vagy csak várod hogy fogja az adást?
2011. aug. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, a másik apukának van kapcsolata, meg gyerekei. Tiltott gyümölcs, akármilyen vonzó. Ne mások igyák meg a levét, hpogy a te párod egyelőre nem tud mit kezdeni a ti gyereketekkel.
2011. aug. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kedves első! Mekkora volt a babád mikor elhagytad a párod?
2011. aug. 27. 14:30
 5/12 anonim ***** válasza:

más kapcsolatát semmiféleképpen ne tedd tönkre, nincs jogod hozzá, még akkor se ha a te párod nem jó apa.

beszélj a férjeddel, ha nem változik vagy így kell vele élned vagy elhagyod és keress mást.

2011. aug. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szinte minden héten leülök vele megbeszélni hogy mit hogy kéne maximálisan próbáltam neki egíteni de már meguntam mert semmi látszata. Meg minden re van kifogása ő szerinte maximálisan foglalkozik vele. Szerintem azt nem foglalkozás ha csak hozzászól. Tegnap este is azt kérdezte hogy tudnánk megoldani hogy ő reggel 9ig aludjon mert ma meccs van és pihennie kéne. Azt se tudtam merre nézzek. Tapasszam be a gyerek száját? Így a szobából ki se jöttünk 9ig hogy ne zavarjuk őt a másik szobába mert az elejétől fogva meccs előtti napon külön alszik. De ugyanakkor meg imádja a fiát. Az hogy nekem semmit nem segít az már más tészta. Tudom hogy tiltott gyümölcs. Nem is próbálok semmiféle jelzést adni. Csak legbelül táplálkozok ebből a jó érzésből. Sajnos.......
2011. aug. 27. 14:36
 7/12 A kérdező kommentje:
Soha nemjutna eszembe hogy ténylegesen kikezdjek vele. Soha nemtenném tönkre más kapcsolatát!!!!!! Csak eszembe jutott hogy mivan ha ő is így érez??? Bár semmilyen jelet nemvettem észre bár nem is figyeltem. Csak annyira furcsa hogy nekem végülis idegen férfi és ennyire imádja a kisfiam. A multkor elaludt a mellkasomon ő pedig odajött és megpuszilta az arcát. Igaz sírásba aludt el mert épp megütötte valamilyét én pedig felvettem és elaludt rajtam. Amugy is sokszor puszilgatja meg piszézik vele mindegy hogy az ölembe van vagy nincs.
2011. aug. 27. 14:43
 8/12 anonim ***** válasza:

kedden mikor kipihente apa a mecset, nyomd kezébe a bébit és menj el csavarogni, kávézzál, plázázzál, ami jól esik. teher alatt nő a pálma. ha hív, és valami nem sikerül, türelmesen magyarázd el.

jah és ne jelentsd be előre, hogy az lesz, csak mikor felkelt és épp semmit tesz, köszönj el és menj :)

2011. aug. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Ez olyan mintha ráerőltetném amit szintén nem szeretnék. Ettől még sajnos nem múlna el az érzés amitől szenvedek! :(
2011. aug. 27. 14:58
 10/12 anonim ***** válasza:

figyelj, te magad írtad, hogy még nem voltak kettesben. miért tenné tisztába ha ott vagy? miért etetné, játszana vele ha ott vagy?

próbáld ki aztán vagy rákap a kényszertől vagy nem. ha nem, akkor tényleg felesleges minden

2011. aug. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!