Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek van valami a...

Szerintetek van valami a halál után?

Figyelt kérdés
Mármint létezünk valamilyen formában,vagy csak eltemetnek és kész ennyi volt?
2010. júl. 15. 21:40
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

Nem tudom...

Igazából nem lenne meglepő, ha kész vége, fuss el véle lenne. De ha van is valami a halál után, mondjuk a lelked tovább él, akkor is szerintem te mint Kovács Pisti megszűnnél létezni. A lelked kiszakad a földi függésből, és eldob mindent, ami oda köti. Legalább is nekem ez a véleményem. Lélekvándorlást is csak max. ez alapján tudok elképzelni.

2010. júl. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Temetés, és sok szomorú arc.

2010. júl. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Hát,ha a Raccoon-i ,,incidens"-ből indulok ki,akkor szopás...
2010. júl. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

A testünk és a személyiségünknek az egyik része (én) meghal, nincs tovább. A tudatnak egy másik része (Én-tudat, Önvaló) valamilyen nem tisztázott módon tovább működik. Főként információként, de nem csak lementődik, hanem érzékel, kommunikál, gondolkodik, tervez, bánkódik és örül, tehát nem csak VAN, hanem ÉL.

Majd "meglássuk", addig élj így ahogy vagy.

2010. júl. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nincs:/
2010. júl. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
valami egész biztos hogy van. pláne ha létezik a lélek, ami nem hal meg. én már alig várom hogy megtudjam mi:) (és nem, nem akarok öngyilkos lenni vagy meghalni, csak érdekel, és nem félek a haláltól)
2010. júl. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 BlackSword ***** válasza:
67%

Nincs... Temetés... Szomorkodás... Aztán megy tovább az élet...

a kommandant meg Windows alapú... Lementődik... mégis min? USB kettesen?

2010. júl. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy lenne bármi is. Akárhogy nézzük, ha van lélek, ha nincs, ahogy írták, Te, mint Kovács Pisti megszűnnél létezni, tehát a létnek sincs túl sok értelme tiszta "nyers" lélekállapotban, ha nem önmagad vagy, hanem a test életadó lehelete.
2010. júl. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Én ha meghalok nem szeretnék semmi sem lenni utána, egyszerűen kész és vége. Éppen eleget szenvedek az életemben, nem kell, hogy még a lelkem bolyongjon összevissza, nyugodjon az is békében.
2010. júl. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Nem tudom az emberek honnan a fenéből vették hogy halál után élünk tovább...
2010. júl. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!