Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kíváncsi vagyok, hogy tényleg...

Kíváncsi vagyok, hogy tényleg lehet-e általánosítani a horoszkópok alapján. Valaki segít benne?

Figyelt kérdés
Néha önfejű vagyok, céltudatos, nagyon nem szeretek másoknak alárendelve lenni, inkább vezető típus; egyszóval: igényem van a szabadságra. Vannak barátaim, de nem tartok túlságosan nagy igényt senkire, két-három embert tudok felsorolni, akit igazán közel engedek magamhoz. Folyton úton vagyok, nem bírok megülni 5 percre sem, keresem az új kihívásokat. Imádok tanulni, nagyon sok minden érdekel, de sosem kérkedem az eszemmel(nincs is mire), de jól esik, ha ezt megegyzik. Néha nagyon figyelmetlen tudok lenni, átsiklok lényeges részek fölött, de cserébe szeretek eltérn a normáktól merész ötletekkel. Nagyon racionálsan gondolkodom, mindennek az ok-okozati összefüggését keresem(például: miért hisznek sokan a szellemekben, miért hisznek még többen abban, hogy van ,,lelkünk") kevésbé érzem át mások baját. Nem szokott egy-egy rossz hír sem megviselni, inkább megpróbálok ebből is előnyt kovácsolni, szó szerint bármiből.

2016. okt. 27. 23:28
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

19:

Nem, nem olvastam vízöntő jellemzést, de azt elképzelhetőnek tartom, hogy a megfogalmazásában hatott egy-két innen-onnan hallott tulajdonság. Hiába, a pszichológia kifürkészhetetlen. :D

2016. okt. 28. 14:21
 22/29 anonim ***** válasza:
27%
Gyökér.
2016. okt. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Kos? Majd írd meg, kíváncsi vagyok
2016. okt. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
23: ott van a 2. oldalon, de nem nyert, vízöntő a csillagjegyem. Annyira szerencsétlen is vagyok, mindent kiborítok/elejtek :D
2016. okt. 28. 19:14
 25/29 A kérdező kommentje:
22: neked pedig mindannyian köszönjük ezt a színvonalas, érvekkel alátámasztott kritikát. Kinek szólt egyáltalán?
2016. okt. 28. 19:15
 26/29 anonim ***** válasza:
23-as vagyok. Azóta visszaolvastam és hát ez most nem jött össze
2016. okt. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

A gyökér csillagképet eddig nem is ismertem.

Én meg ráköntő vagyok.

2016. okt. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
27: ő abban született, csak nem az ő horoszkópját kérdeztem :)
2016. okt. 29. 02:28
 29/29 anonim válasza:
Amit rólam ír, az esetek 99%ában nem áll - Nyilas - a maradék 1%ban meg általában önbeteljesítő...azzaz ha elhiszem és úgy csinálok, úgy is lesz.
2019. ápr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!