Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kíváncsi vagyok, hogy tényleg...

Kíváncsi vagyok, hogy tényleg lehet-e általánosítani a horoszkópok alapján. Valaki segít benne?

Figyelt kérdés
Néha önfejű vagyok, céltudatos, nagyon nem szeretek másoknak alárendelve lenni, inkább vezető típus; egyszóval: igényem van a szabadságra. Vannak barátaim, de nem tartok túlságosan nagy igényt senkire, két-három embert tudok felsorolni, akit igazán közel engedek magamhoz. Folyton úton vagyok, nem bírok megülni 5 percre sem, keresem az új kihívásokat. Imádok tanulni, nagyon sok minden érdekel, de sosem kérkedem az eszemmel(nincs is mire), de jól esik, ha ezt megegyzik. Néha nagyon figyelmetlen tudok lenni, átsiklok lényeges részek fölött, de cserébe szeretek eltérn a normáktól merész ötletekkel. Nagyon racionálsan gondolkodom, mindennek az ok-okozati összefüggését keresem(például: miért hisznek sokan a szellemekben, miért hisznek még többen abban, hogy van ,,lelkünk") kevésbé érzem át mások baját. Nem szokott egy-egy rossz hír sem megviselni, inkább megpróbálok ebből is előnyt kovácsolni, szó szerint bármiből.

2016. okt. 27. 23:28
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Lehet-e általánosítani?

Lehet.

Van-e értelme általánosításnak?

Nincs.

Általánosításnál eltünik az egyénre jellemző minden vonás, lesz belőle minden egyedre egyformán jellemző katy-maty.

.

A gazdival sétáló kutyának általában három lába van - és a gazdinak is.

Nem kell mást tenni, mint a lábak alapján általánosítani.

2016. okt. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Kos.
2016. okt. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:

"Van-e értelme általánosításnak?

Nincs"


Jl van, akkor majd ezt magyarázd el a haverjaidnak is, akik szerint a magyarok rasszisták.

Mert akkor valahogy nem vagy ilyen aktív.

2016. okt. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Én kos vagyok, de szerintem te is.
2016. okt. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Én Nyilast tippelnék napnak vagy aszcendensnek, a másik, ahogy írták, a Kos, de szerintem valami levegő jegy is hatással van rád, Ikrek vagy Vízöntő. Csak csillagjegy alapján találgatni és általánosítani nincs értelme.
2016. okt. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Kos, Ikrek vagy Vízöntő.
2016. okt. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Szerintem nem Kos, a Kosok "titokban" azért elég érzelmesek, a többség, akiket én ismerek, őket megviselik a rossz hírek, sok barátjuk van és együttérzőek is velük.

Nekem amit leírtál, a fele Nyilas, a fele Skorpió.

2016. okt. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Hú, mennyi válasz. Voltak páran, akik eltalálták a horoszkópom: Vízöntő vagyok., de legalább ugyanannyian mellé is lőttek, tehát maradok ugyanúgy szkeptikus. Köszönöm a segítségeteket, mindenkinek ment a zöld pacsi!
2016. okt. 28. 14:04
 19/29 anonim ***** válasza:
Én is vizöntő vagyok és téged is annak tippeltelek. Első olvasásra azt hittem kiírtál egy vizöntő jellemzést valahonnan, annyira passzol. De nem fog mindig minden réd illeni, én pl. kifejezetten érzelmes vagyok, de nem szoktam kimutatni
2016. okt. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

#13

Hol olvastad, hogy szerintem a magyarok rasszisták?

Honnan ismernéd haverjaimat, ha csak név nélkül vagdalkodsz?

.

Nem túl magas IQ-ra enged következtetni, hogy

"Van-e értelme általánosításnak?

Nincs"

válaszomból rasszizmusra következtetsz!

2016. okt. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!