Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kíváncsi vagyok, hogy tényleg...

Kíváncsi vagyok, hogy tényleg lehet-e általánosítani a horoszkópok alapján. Valaki segít benne?

Figyelt kérdés
Néha önfejű vagyok, céltudatos, nagyon nem szeretek másoknak alárendelve lenni, inkább vezető típus; egyszóval: igényem van a szabadságra. Vannak barátaim, de nem tartok túlságosan nagy igényt senkire, két-három embert tudok felsorolni, akit igazán közel engedek magamhoz. Folyton úton vagyok, nem bírok megülni 5 percre sem, keresem az új kihívásokat. Imádok tanulni, nagyon sok minden érdekel, de sosem kérkedem az eszemmel(nincs is mire), de jól esik, ha ezt megegyzik. Néha nagyon figyelmetlen tudok lenni, átsiklok lényeges részek fölött, de cserébe szeretek eltérn a normáktól merész ötletekkel. Nagyon racionálsan gondolkodom, mindennek az ok-okozati összefüggését keresem(például: miért hisznek sokan a szellemekben, miért hisznek még többen abban, hogy van ,,lelkünk") kevésbé érzem át mások baját. Nem szokott egy-egy rossz hír sem megviselni, inkább megpróbálok ebből is előnyt kovácsolni, szó szerint bármiből.

2016. okt. 27. 23:28
1 2 3
 1/29 Anna1982 ***** válasza:
Amit leírtál, arra enged következtetni, hogy a Nap, Hold, Aszcendens valamelyike a Kos jegyében volt a születésedkor :)
2016. okt. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Én nem értek a horoszkópokhoz, de én arra tippelnék, hogy Bak vagy. :D
2016. okt. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Anna1982 ***** válasza:
Bak nem lehet, az nem figyelmetlen,ügyel a részletekre.
2016. okt. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
12%

Nem.

Semmi alapján sem.

Benne van definíciójában is.

Csak oly esetben lehet általánosítani ahol általánosítás célja megegyezik egész halmazzal.

Pl.: Minden ember ember. Minden átlag alatti magassággal rendelkező ember átlag alatti magassággal rendelkezik.

2016. okt. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 elwera válasza:
Oroszlán vízöntő
2016. okt. 28. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Szerintem birka.
2016. okt. 28. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Vízöntőre tippelek.
2016. okt. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Szerintem Kos vagy Skorpió.
2016. okt. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Ikrek
2016. okt. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
Bika!! :D
2016. okt. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!