Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » December 20-án születtem mi a...

December 20-án születtem mi a horoszkópom?

Figyelt kérdés

Nyilas vagy bak? Valahol dec. 18ig máshol 21ig.


Tudom hogy ez hülyeség, normális válaszokat kérek, előre is köszönöm!


2009. dec. 21. 17:55
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
22%
Bak,mindegy.
2009. dec. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Én is bakra tippelek mert azok a tulajdonságok illenek rám.
2009. dec. 21. 20:59
 13/30 anonim ***** válasza:
95%

hát megőrülök :D mi az hogy bakra tippelsz? ez nem tipp kérdése, születési dátum alapján vagy behatározva. lehet hogy ilyen meg olyan tulajdonságaid vannak, de ha vért pisálsz is nyilas vagy. de legközelebb ne kérdezz ha nem hiszed el a TÉNY-t mint választ.


Hadd ne linkeljek még 228 oldalt.

2009. dec. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,kedves kérdező,én úgy értelmeztem a kérdésedet,hogy az egyes elemzéseknél más-más dátum szerepel a jegy kezdeteként,így nem tudod eldönteni,melyik jegyhez tartozol.Előfordul ilyen sok helyen,pl.a vízöntő vagy skorpió kezdete/vége sem mindenhol egységes.Ez nincs kőbe vésve,nem lehet konkrétan azt mondani,hogy ez ekkor meg akkor kezdődik.Amint említettem,találkoztam már ilyen helyzettel,barátnőm esetében,mi a tulajdonságai alapján próbáltuk meg eldönteni,mi a csillagjegye.Ezért bátorkodtam javasolni,hogy próbálkozz Te is ezzel.

Olyan alpári stílusra nem vagyok hajlandó reagálni,mint az utolsó válaszoló.Emberek vagyunk,úgy gondolom,kellene tudnunk tiszteletben tartani egymás véleményét,amint látom agyilag nincs mindenki olyan szinten,hogy elfogadja ezt....

Hát sok szerencsét Neked a keresgéléshez:)

2009. dec. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Értem! A legtöbb újságban 21-e a végző és közel vagyok hozzá. A legtöbb újság szerint nyilas vagyok, de a neten valahogy nem illettek rám a nyilas tulajdonságai, pontosabban csak egy kis része. A bak tulajdonságai illettek rám. Érdekes. Én így láttam.


Jöhetnek még válaszok, de mégegyszer mondom BUNKÓ VÁLASZ NEM KELL!

2009. dec. 21. 21:41
 16/30 anonim ***** válasza:
88%

Én is 20-án születtem, és NYILAS vagyok. Ebből következik, hogy Te is nyilas vagy.


Valószínűleg az aszcendensed miatt illenek rád inkább a bak tulajdonságai.

Olvass utána.

2009. dec. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
92%

köszönöm az alpárizást, de hadd emelejem ki, hogy előre elnézést kértem ha sértő leszek. És de kedves 82%-os, de ez szó szerint kőbe van vésve. Ha úgy tetszik anyakönyveztetve van hogy aki december huszadikán születik az akár mit mond/tesz az egy hatalmas nagy NYILAS. így hát ez bizony kőbe van vésve. Az utolsó hozzászóló is megmondta, hisz ő akkor született. vagy tán egy dátum megosztozik 2 horoszkópon?? nem. ez tény. a dec20 az NYILAS.


mindemellett a tulajdonságok talán azért nem illenek rád mert az egésznek nagyon kevés valóság alapja van, valakinél egyáltalán nincs... De ha már nem vagyok szkeptikus úgy is lehet magyarázni, hogy azért vannak benned bak tulajdonságok is mert közel vagy hozzá (2 nap). De attól még TÉNY, hogy nyilas vagy.

2009. dec. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
71%-os neked oroszlán a horoszkópod? Azok stílusa a "de igen is így van"? Ne sértődj meg csak érdeklődök?
2009. dec. 22. 12:48
 19/30 anonim ***** válasza:
92%
nem, skorpió vagyok. néztem a tulajdonságait 10 perce, illik rám az összes... úgyhogy én nem állítom, hogy nem hiszek, csupán annyit, hogy te "bizonyítottan" nyilas vagy.
2009. dec. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
59%

Mondd,kedves skorpió!Ha ez szó szerint kőbe lenne vésve,akkor most min veszekednénk?Nézd meg,egyik horoszkóp szerint így van,másik szerint máshogy.

U.I.:imádom a skorpiókat,ahogy mindenkire rá akarják erőltetni az akaratukat és váltig bizonygatják,hogy nekik van igazuk.:):):):):):):):)Pussz:):):):):):):):)

2009. dec. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!