Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » December 20-án születtem mi a...

December 20-án születtem mi a horoszkópom?

Figyelt kérdés

Nyilas vagy bak? Valahol dec. 18ig máshol 21ig.


Tudom hogy ez hülyeség, normális válaszokat kérek, előre is köszönöm!


2009. dec. 21. 17:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%
Nyilas vagy :)
2009. dec. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
43%
anyukád nincsen? apukád sincs? komolyan mondom ennek az oldalnak az az egy hatalmas hibája van, hogy a gyerekek elfelejtenek beszélni a szüleikkel...
2009. dec. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%
Nyilas. Én is 20-án születtem : )
2009. dec. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Aha.Osztálytársam is így volt:Vízöntő vagy halak.Azt mondta vízöntő,de szerintem inkább a halak tulajdonságai illettek rá:)

Írjál magadról,segítek kideríteni:)::):):):):):):):):):):

2009. dec. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Visszahúzodó vagyok, és lassú vagyok, és nehéz felfogású.
2009. dec. 21. 20:12
 6/30 A kérdező kommentje:
A hangulatom változó.
2009. dec. 21. 20:12
 7/30 A kérdező kommentje:
Buliban, nehezen tudok feloldódni, szeretek mozogni valamerre, az egyhelyben ülést (vendégségbe szülőkkel valahol) nem szeretem. De általába jó a humorom azt mondják ritkán szólalok meg, de akkor nagyot mondok.
2009. dec. 21. 20:16
 8/30 anonim ***** válasza:
41%
Bak vagy apám/anyám,de még milyen!Imádom a bakokat,nagyon ott vannak:)Sok bak ismerősöm van,mindegyikre igaz,hogy nagyon kitartó,mindig eléri azt,amit akar,lassan,de biztosan haladnak előre,soha nem mennek fejjel a falnak.Általában elég pesszimisták,keveset beszélnek,sikerrientáltak.
2009. dec. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
41%

Jajj,véletlenül nyomtam entert,szóval sikerorientáltak,nem azok a fajták,akik szarják a vicceket,csak néha van egy-két beszólásuk,de az nagyon üt,ahogyan írtad.Hú,mi jut még eszembe,pesszimista azt már írtam,nyugodt,csendes,türelmes.Szóval szerintem imádnivaló:)

Ja,lehet lepontozni,szerintem a "horoszkóposdi" nem baromság:)

2009. dec. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
87%

20.26 > te akkora egy idióta vagy, már mindenki megmondta, hogy NYILAS!!!!!!! bocs ha megbántalak de a fszom kivan, ne bakozz amikor DECEMBER 20 AZ NYILAS!!!!!!!!!!!


minden 2. oldalon megtalálod az információt..........

[link]

2009. dec. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!