Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák csillagjegyüekröl vélemény...

Rák csillagjegyüekröl vélemények? Tényleg túl érzékenyek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 18:25
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
20%
Persze, állandóan sírnak, ezért a magyarok is rákok.
2011. júl. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Én rák vagyok, és nem szoktam hisztizni, viszont az átlagnál tényleg sokkal érzékenyebb vagyok. sok bajom származott ebből. Viszont nem hiszek a horoszkópban. Véleményem szerint véletlen egybeesés, hogy néhány rák érzékeny. Néhány bika is érzékeny. Néhány oroszlán is érzékeny... stb...
2011. júl. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 vaszily katalin ***** válasza:
szia.az biztos a kisfiam 8éves ó pedik bak.2003 0207.s mindent olyan precizen old meg .mindenen megsértödik.mindig pörög mint a bugocsiga.mindig mindent tulzásba viszi a tökéletesitéseket s azt semi hiba nem merülhet fel.ö s az apja biztos tul érzékeny.
2011. júl. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 Masika válasza:
22%

Valóban túl érzékenyek és néha nagy hisztiket lecsapnak. Eléggé idegesítőek. Persze, szeretni azt nagyon tudnak, de akkor is kiábrándítóak. XD


Egy Skorpió voltam :D

2011. júl. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
A skorpiók 'rosszabbak' ha van olyan h rosszabb v.jobb minden skorpió ismerősöm megsértődött mindenen,és utána csapkodnak,vergődnek,kiabálnak...... Na ez jobb???
2011. júl. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Igen.De az aszcendenstől is függ, hogy mennyire érzékenyek.
2011. júl. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Én rák aszcendensű vagyok szóval rám még jobban illik és igen roha*dt érzékeny vagyok amit utálok magamban meg mindig féltékenykedek mindenre.Mások ezt hisztinek hiszik pedig nem csak kiutatjuk amit érzünk..:D:/
2011. júl. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Minden jegynek 2 változata van harmonikus és diszharmonikus. Egy harmonikus rák,nem olyan hisztis,megértő,derűs,és barátságos. Egy diszharmonikus rák túlérzékeny túlérzelgős önsajnáltatós személyiség. De szerintem 1 diszharmonikus mérleg,vagy nyilas is is tud hisztizni elég szépen...
2011. júl. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Egyébként bárhol utána olvashatok,az aszcendens nem az igazi személyiségünkre utal,hanem a külvilág felé mutatott énünket írja le..egyszóval azt mutatja meg milyenek lát a külvilág... Csak mert itt is láttam rá példát,hogy sokan tévedésben vannak.....
2011. júl. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Aki ezt írtad, volna pár kérdésem:


"Minden jegynek 2 változata van harmonikus és diszharmonikus. Egy harmonikus rák,nem olyan hisztis,megértő,derűs,és barátságos. Egy diszharmonikus rák túlérzékeny túlérzelgős önsajnáltatós személyiség. De szerintem 1 diszharmonikus mérleg,vagy nyilas is is tud hisztizni elég szépen..."


Mi az, hogy diszharmonikus jegy?

Hogyan állapíthatom ezt meg meg magamról?

Miért pont a mérleget és nyilast emelted ki?

Egy mérleg aszcendensű nyilas vagy nyilas aszcendensű mérleg diszharmonikus lenne?

És mit értesz hiszti alatt?

(Bár ez utóbbit másoktól is kérdezem. Ugyanis mindig ezzel a szóval vagdalódzik mindenki, valós érvelés meg sosincs. Tehát cselekedetekben mi a hiszti?)

2011. júl. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!