Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a tapasztalatok a rák...

Mi a tapasztalatok a rák csillagjegyűekről?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 23:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%
Bolondok, de intelligensek. Erősnek mutatják magukat, de érzékenyek. Szeretnek visszabújni a páncéljukba. Álmodozóak. Hát kb ennyi ami eszembe jut, én rák vagyok. :)
2010. nov. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
83%
én magam is rák vagyok. érzelmes típus, nagyon tud szeretni, de soha ne csapd be, mert ha rájön, soha nem felejt. könnyedén meg lehet sérteni, bár ezt a külvilágnak nem mutatja. rendkívül család- és barátcentrikus. általában szeret enni.
2010. nov. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Első vagyok, bár én kedves, aranyos vagyok (nő), de kétszer találkoztam rák férfival és eldöntöttem soha többé nem kezdek rákkal. Mert érzékenyek, és csajos beütésük van. Legalább is én ennél a kettőnél azt tapasztaltam. :)
2010. nov. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Másodikkal is egyetértek. Valóban toleráns vagyok, de egyszer bántanak meg akkor jaj! És enni is szeretek. :)
2010. nov. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
na ugye hogy igaz az amit a rákokról írnak!? énis rák vagyok fiú, nem szoktam besértődni, ha arról van szó akkor max a büszkeségem miatt nem állok már szóba azzal az emberrel ez csak makacsság.
2010. nov. 9. 00:12
 6/26 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Annyi baj van csak a horoszkóppal, ha mindegyiket elolvasod, mindegyikben ráismersz magadra. Szóval annyira nem szent írás. :)
2010. nov. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Én is rák vagyok.Amitt előttem leirtak az teljesen igaz rám.


De elárulom,hogy a rák-rákkal nagyonjól kijön.

2010. nov. 9. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Ráknépség! Ráknépség!
2010. nov. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Én is rák vagyok (nő) és nagyon érzékeny vagyok, szeretek szeretni és szeretem ha szeretnek. Én is voltam már rák fiúval és én is megfogadtam hogy soha többet. Nagyon érzelgősek és az én érzelgőségem mellé nem fér bele egy ugyanolyan. Nem illenek össze, egy rák nőnek nem ugyan olyan kell mint ő hanem egy erősebb aki tartja benne a lelket és felnézhet rá. A rák fiúknak is vmi hasonló erős partner kell, nem rák.
2010. nov. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Én is rák nő vagyok. Nagyon érzékeny vagyok. Hihetetlenül családcentrikus, nekem a család az első és legfontosabb. Nagyon szeretek enni. Gyenge személyiség vagyok, szükségem van a páromra minden helyzetben.
2010. nov. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!