Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a tapasztalatok a rák...

Mi a tapasztalatok a rák csillagjegyűekről?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 23:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Két igazi rákot ismerek. Egyik a barátnőm volt. Azon kívül, hogy érzékeny, a másikat sértődöttségében a sárba tapossa, a dolgokat kifordítja haragjában, depressziós, érzékeny alkat, többnyire vesztes típus. Az egész világot hibáztatja a bajaiért és állandóan a saját igazát hajkurássza. Mindenáron. Messze elkerülöm a rákokat.
2010. nov. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Az utolsónak teljesen igaza van, de arról mi rákok nem tehetünk, hogy ilyenek vagyunk... velünk is meg kell tanulni együtt élni, mert nem tudunk ebben nagyot változni..és néha utálok rák lenni, pont ezért aiket leírtál, hogy némelyik helyzetben hogy viselkedünk.
2010. nov. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
VIII Henrik is rák volt. ( Na őt könnyű volt megsérteni ) XD
2010. nov. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Én is rák vagyok (lány) és minden igaz volt rám az eddigiek közül..

Nagyon tudok ragaszkodni ahhoz akit szeretek és érzelgös vagyok. Könnyen meglehet bántani, de hamar megbékélek, mert barátságos vagyok. Imádok enni, szerencsére nem tudok hízni se így ez pozitív :)

Pár hónapja óriásit csalódtam abban akit a legjobban szerettem.. még mindig ezen rágódok... nem tudom kiverni a fejemböl, hogy miért tette...

2010. nov. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

A rák férfiak egy picit puhányak.Érzelmesek, ezért nagyon tudnak szeretni, de néha már olyanok mint a piócák.Próbálnak olyan benyomást tenni, mintha ők nagyon fontos emberek lennének a társaik között.Nagyon értelmesek, és aranyosak amúgy.

Hihetetlen, hogy az összes fiú akibe eddig szerelmes voltam az mind rák volt(komolyan).Én sem értem miért. De tetszik a szeretetük.:)

utolsóelőttinek: hehe ez nagy volt:D

2010. nov. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Zenon ***** válasza:
12%
Borzalmasak!Iszonyú hangulat-emberek,egy nap alatt is úgy váltakozik derűsből morcosra és fordítva a hangulatuk,mint szélben a zászló.Nagyon érzéketlenek,önzőek, türelmetlenek, szörnyen hisztisek.Általában,ha rossz a kedvük,jobb ha menekülsz a közelükből,mert annyira negatívak tudnak lenni,hogy szabályosan megfagy körülöttük a levegő.Én 3 rák jegyű embert ismertem eddig,egyik a faterom,másik keresztanyám,de ezek igazak rájuk.Ha sikereket érnek el az életben,hihetetlenül képesek eltelni magukkal,nagyképűvé válnak.Tisztelet a kivételnek.
2010. nov. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Utolsó te kicsit elvagy tévedve. Ezeknek a dolgoknak nagyrésze nem igaz általában.
2010. nov. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Sajnos nem bírom őket, általában túl langyik, vizesek.


TüzesNyilas

2010. nov. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Zenon ***** válasza:

De igaz.18 év tapasztalattal mondhatom,milyen együtt élni velük.Mindenhol azt írják,hogy milyen érzelmes, érzékeny, anyáskodó jegy.Nos anyamániásak, az tény és való, az anyjuk szent és sérthetetlen, mindenki más másodlagos.-.-"

Alapból nem érzelmesek,inkább felszínesnek mondanám.Az érzékenység stimmel.Előző előtti voltam.

2010. nov. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Csak mert egy kivétellel találkoztál, akkor már mind olyanok vagyunk mi? -.-
2010. nov. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!