Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szereted a kos pasikat?...

Szereted a kos pasikat? Vélemények?

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 14:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Igazi faltörő kos főnököm volt. Nyüzsgő, humoros, hirtelen felcsattanó, de azonnal lehiggadó. Temperamentumos életművész. Szószerint imádtam! Néha úgy meg tudott nevettetni, csorgott a könnyem. Csak jó szívvel tudok gondolni rá.
2010. jún. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A legkritkusabb állatövi jegy. Tipikus képviselője Bocskor Gábor, de a sógorom is az volt. /már meghalt/ Nehéz élete volt mellette a hugomnak. /erőszakos, pökhendi, akarnok, nőcsábász; őt ez jellemezte/
2010. jún. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
nem, mert pasi vagyok.
2010. jún. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

nekem rossz véleményem van róluk.

önzők, beképzeltek, gerinctelenek, hűtlenek is, és van aki lusta. Nagyon ravaszak, becsapják az embereket...és makacsak, csak nekik lehet igazuk...

Én 3 ilyen kost ismerek.

2010. jún. 5. 14:27
 5/18 anonim ***** válasza:
54%

Az en kiszemeltem kos, de annyira kos, h kosabb mar nem is lehetne.... szereti ha figyelnek ra, hallgatjak, ha erezheti, h o iranyit, de a masik megsem teszetosza, hanem megvan a sajat velemenye, es no a talpan. ha a no megall a sajat laban is. A kosnak ereznie kell, hogy a no szereti, tiszteli, ertekeli, ugyanakkor a vadaszosztonet is szereti kielni, szoval nem erzi h 100%-os befolyassal van a masikra.. Ha megvedelmezheti a not aki erezteti hogy halas erte.. Szereti onmagat es szereti a szexet, ahol jo ha bedobunk vmi ujat, ha meglepjuk valamivel..

En szeretem :)

2010. jún. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

14:27 azért a 47%-od elég bizonyíték milyen lehetsz....


Ja és még uralkodni s szeretnek. De csak szeretnének.

2010. jún. 5. 14:28
 7/18 A kérdező kommentje:

"A kosnak ereznie kell, hogy a no szereti,"


Igen, mert így irányítani tudja. Persze ők nem képesek szeretni.

2010. jún. 5. 14:29
 8/18 anonim ***** válasza:

Vannak Kos jegyű haverjaim, ismerőseim.

De egyiksem az az agresszív, kötekedő egyén.

Sőt egyenesen szelídek, csendesek, nyugodt típusuak.

Örömmel segítenek másoknak, lehet rájuk számítani. Ha éjjeli 2-kor hívod fel mert baj van, ő azonnal ugrik, és igyekszik a segítségedre(volt már rá példa).

Viszont 1 rossz tulajdonságuk van amit nem tudok elviselni!

Az pedig a TÜRELMETLENSÉGÜK! :D

De ők meg az én Rák túlzott érzékenységemet :)

2010. jún. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

Jaj ne is kérdezd...:S


"nekem rossz véleményem van róluk.

önzők, beképzeltek, gerinctelenek, hűtlenek is, és van aki lusta. Nagyon ravaszak, becsapják az embereket...és makacsak, csak nekik lehet igazuk... "


Egyetértek. 2 ilyet is ismerek.

2010. jún. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"gerinctelen, hűtlen, becsapják az embereket"

Valóban lehetnek ilyen Kosok, de én a többségüket, sok rossz tulajdonsáuk ellenére, nagyon egyenes jellemű, őszinte, hűséges embereknek ismerem.

2010. jún. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!