Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szereted a kos pasikat?...

Szereted a kos pasikat? Vélemények?

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 14:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
57%

önző barmok általában. csak magukkal törödnek, néha nagyon durvák, primitiven beszélnek, imádják a pénzt és az is előfordulhat náluk, hogy a semmire van akkora pofájuk, hogy na. én még olyannal nem találkoztam aki ne lett volna önző, magamutogató és ne beszélt volna egyfolytában magáról. hirtelen haragúak, állandó bizonyitási és hódítási vággyal minnél több partner, sosem tudnék eggyel sem együttélni.

mindet rühellem. nemhiába ezen nincs is mit csodálkozni ők a zodiákus első és legfejletlenebb csillagjegye.

2010. jún. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet. Én sem ismerek normális kost. Ezt a jegyűt messze elkerülném. Az összes jegyű közül a leginkább ezt hanyagolnám.
2010. jún. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Hát Vízöntő vagyok és engem a Kos pasik vonzanak... szal igen, szeretem őket:D Egy haverom az:) Nagyon szeretek vele beszélgetni... Szerintem nagyon őszinte, hirtelen haragú, egy kicsit olyan remete féle, nem nagyon szeret kimozdulni:D De nagyon segítőkész és udvarias:) És igen, néha tényleg elég primitív...
2010. jún. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
en is ismerek par kost. onzok, nagykepuek, egoistak,imadjak a penzt, lopnak csalnak hazudnak erte, nem eleg nekik egy no, hajtja oket a dugniakaras es ha megkaptak amit akartak akkor odebballnak.. remelem majd egyszer megismerkedek a normalisabb kososkkal is..
2010. jún. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Most miért kell ennyire általánosítani??A kosok nem igazán csapják be a másikat mert nagyon egyenes jelleműek,és szeretnek segíteni a másikon,igaz viszont,hogy nagyon-nagyon türelmetlenek,és szeretnek irányítani,dehát most minden jegynek van jó és rossz tulajdonsága,nemtudom miért kell ezen így kiakadni.
2010. jún. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

"A kosok nem igazán csapják be a másikat mert nagyon egyenes jelleműek"

Hidd el vannak köztük nagyon gerinctelenek!

2010. jún. 14. 14:24
 17/18 anonim ***** válasza:

Én csak egyet ismerek, de ő mások szerint is nagyon egoista, nagyképű, büszke arra amije van (de valójában nincs :D), abszolút vezető típus, nyers természet.

DE, én nagyon szeretem, mert ennek ellenére segítőkész, logikus (amilyen én nem vagyok)

És iszonyatosan jó humora van! :D

Amúgy nem csoda, hogy bírom őt, mert Mérleg lány vagyok és állítólag ez a két jegy abszolút ellentéte egymásnak de ezáltal ki is egészítik egymást :)

Hát valóban ez az ellentétek vonzása :)

2010. nov. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Mérleg lány: nem az ellentétek vonzzák egymást, hanem a hasonlók. De a kos és a mérleg illenek egymáshoz, mert hasonlók, ezért jönnek ki jól egymással!
2010. nov. 4. 07:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!