Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán nő Vízöntő férfi!...

Oroszlán nő Vízöntő férfi! Tapasztalatok? Vélemények?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 01:55
 1/8 anonim válasza:

A második férjem vízöntő volt, én oroszlán nő vagyok.

Agyba főbe csalt a férjem, elváltam.

2011. máj. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Elvileg ez a 2 jegy nagyon passzol. Mi is. :) Én vagyok az oroszlán nő és van pár vízöntő barátnőm és velük is nagyon jóban vagyok. :)
2011. máj. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bár elég eltérő a világnézetük és az érzésviláguk, mégis egymásra találhatnak. S ha már összejöttek, hamar ráéreznek a közös pontokra. Bár a Vízöntő könnyen felrúgja a társadalmi normákat, és akkor érzi jól magát, ha meghökkentheti a világot, az Oroszlán baráti társaságába, családjába azért mégiscsak igyekszik beilleszkedni, és próbál a maga módján alkalmazkodni is. S ha még azt az áldozatot is képes meghozni, hogy dicséri az Oroszlán erényeit, akkor biztos lehet benne, hogy egy életre hű társa lesz, aki kényezteti és trónra emeli. Egész jól kijöhetnek egymással, hiszen mindketten a világ jobbításán fáradoznak, csak éppen más-más módszerrel. Az Oroszlán szerint a jóság és nagyvonalúság mindennek a kulcsa, a Vízöntő viszont racionális megközelítésben vizsgálja a dolgokat. Mivel mindketten tiszteletben tartják egymás szokásait, végül is kitűnő véd- és dacszövetséget alkotnak a világgal szemben.
2011. máj. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
én vízöntő vagyok(lány 21) barátom oroszlán!mi nagyon jól megvagyunk egymással,soha nem unatkozunk együtt!igaz ő hirtelen haragú,indulatos de amilyen hamar kikel magából és kitombolja magát olyan gyorsan bűntudata is lesz!a probléma csak az h én ilyenkor szeretem húzni makacskodok és játszom a durcit:)annyi még h ő eléggé féltékeny birtokló típus én pedig nehezen viselem ezt!részben jól esik viszont általában sok a jóból!
2011. máj. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én oroszlán vagyok az ember vízöntő, többmint 11 éve együtt vagyunk, és én úgy érzem ennyi idő után se unalmas a kapcsolatunk, mindig fel tudjuk dobni valamivel :) Vérre menően kiállunk egymásért, és kitartunk a másikért jóban-rosszban:) Persze néha van háború, ami mindig nagyon hangos és általába törik valamilyen tárgy, de hammar elmúlik a vihar, mert nem bírunk sokáig haragba lenni! Izgalmas kapcsolat:)
2011. máj. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

mindket baratom vizonto volt.. De az utobbi volt tipikus vizonto.. Amit csak lehetett elrontottuk a kapcsolatunkban 😂

Ha valakit megszeret akkor nagyon de ugyanolyan konnyen ki is abrandul a masikbol, ontorvenyu mindig az van amit o mond, ha nem ugy van mar nem is erdekli semmi sem kicsit sem tud alkalmazkodni, nagyon nagyon sot mar gusztustalanul feltekeny tipus (ez mindkettore igaz volt!!), en voltam a kiabalosabb a habitusombol kifolyolag de tehetsegem van ahhoz hogy a masikbol kihozzam az allatot sajnos:), igy olyan ordibalasok voltak kozottunk hogy se az en barati korom se az ove hol melyik elott estunk egymasnak nem mertek szolni se nem hogy kozenk allni..!

O kepes volt megvonni tolem a szexet, de sajat maga alatt vagta a fat mivel meg jobban elkezdett feltekenykedni pedig nem adtam ra neki okot soha.. :)


Soha semmi nem eleg jo neki.....

1,5evig birtuk a civakodast... Teljesen megbolonditottuk egymast... Legalabb is magamra visszagondolva e. Teljesen kifordultam akkoriban onmagambol mellette... Azota ujra megkeresett.. Micsoda veletlenek:)

2016. júl. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sziasztok, oroszlán nő vagyok és egy határozotlan vizőntővel van dolgom... valami taktikai tanács, hogyan tudom meggyőzni róla, hogy én vagyok számára a legjobb választás-..
2020. szept. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
7/7 én is vízöntő vagyok és férfi. Határozatlansága a vízöntőnek abból fakad, hogy sajnos esetlen a szerelemben, mindent analizál, elemez és ha 10-ből 5 lehetséges esetben bukásra van ítélve a dolog meg sem próbálja. Kezdeményezz nála, nem fogod megbánni.
2023. febr. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!