Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas férfi - nyilas nő...

Nyilas férfi - nyilas nő tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon veszélyes az ilyen dolog. Bár valakiknél akár működhet is. Ugyanis a nyilas férfi jól megdöfi a nyilával a nőt, de itt jön ám a csavar mert a nő is nyilas. Ezért a nő felveszi a felcsatolhatós nyilat és ő is megrakja nyilával a nyilas férfit.
2011. júl. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Elviselhetetlen! Mind a kettő a szabadságot szereti, mind a kettő barangolna erdőn-mezőn, a háztartás kit érdekel? Ja és időnként összeugranának, egymásra lődözve a nyilakat. A pasi más nőket hajszolna, a csaj pedig nem adna neki enni.
2011. júl. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
antiszemiták!!4
2011. júl. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Az én pasim nyilas. Hazudik, csajozik, pofátlanul hülyének néz. Levesbe vele.
2011. júl. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én Nyilas vagyok, de lány. És időnként ugyan eljár a szám, de aki szeretek, ahhoz hűséges vagyok. Harcolok az igazságért, de az igaz, hogy a háztartás nem nagyon érdekel.
2011. júl. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én is nyilas vagyok, és ugyanilyen, mint te :D

20/L

2011. júl. 11. 20:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is Nyilas , és ez rám is igaz :D

20/F

2011. dec. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nyilas vagyok nő, a volt párom, párom nyilas férfi.

Hála a jó égnek ő kevésbé nyilas, mint én.

Szerintem egész jól el lehet lenni.

Inkább ő viseli el az én dolgaimat.

Hűséges, és kedves.

Főleg nekem van mehetnékem, de mivel ezt mind a ketten szeretjük, ha kell -megyünk.

Néha fárasztó, ha mind a ketten lelkesek vagytok, mert a valóságban egyikőtök sem akar lenni- de valakinek lennie kell.

Én ajánlani tudom.

Szerintem a nyilas jegy érdekes, de nem annyira domináns, ha olyan, hogy ne lehessen megférni vele.

Szerintem a nyilas mindig másokból merít erőt- akik kreatívabbak nála. Emiatt szerintem akár 2 nyilas is el tud lenni egymással.

Nálunk nem volt két dudás egy csárdában, én voltam a dudás ő meg asszizstált hozzá.

2012. márc. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!