Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Jó=Nyilas | Gonosz=Skorpió?

Jó=Nyilas | Gonosz=Skorpió?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 17:59
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 Cintii válasza:
67%
és az előbb elfelejtettem leírni: nem vagyok irígy. bosszúállónak se mondanám magam... az agresszió meg a génemben van, de nem igazán jón ki.. hála az égnek.. szóval szerintem így jellemezni valakit hülyeség....mindenki maga alakítja a természetét... persze ebbe a természet, a gének és a környezet is beleszól...
2011. aug. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:

Mind2 jegyben vannak szaremberek ezt így nem lehet behatárolni.


(Nyilas Lány voltam)

2011. aug. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim válasza:
honnan vetted ezt a nagy ostobaságot? most gondolj bele! én alapjáraton szelíd és kedves vagyok. kicsit lehet hogy hirtelen haragú de nem vagyok gonosz meg agresszív! :@ szerintem ne ezek alapján ítélkezz ;)
2012. ápr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
Ez mekkora hazugság már! Én Skorpió vagyok és a környezetemben mindenki jó véleménnyel van rólam. Kedves, segítőkész, önzetlen, normális és barátságos vagyok. Viszont már az édesapám nyilas, és egyáltalán nem normális, önző, manipulatív szívtelen dög egyébként. És persze, persze szülő tiszteljem már, de bocsi nem fogom, mert nem tudom megtenni. Az ember viselkedését befolyásolja persze a csillagjegye, de nem minden esetben.
2021. ápr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!