Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Jó=Nyilas | Gonosz=Skorpió?

Jó=Nyilas | Gonosz=Skorpió?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 17:59
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
Én nyilas vagyok, és inkább vonz a gonosz. :)
2011. jún. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
82%
Nekem vannak Nyilas és Skorpió ismerőseim is. A Nyilasokat pár kivétellel mind utálom. Hogy miért? Mert azt hiszik mindenkinél jobbak, szebbek, okosabbak.. A Skorpiók ellenben valami elképesztően kedvesek, jófejek, önzetlenek.. legjobb barátnőm is Skorpió! (L) Mérleg nő voltam.
2011. jún. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
88%

A rendetlen rák jelentkezik :)


Üzenet Borostás Oroszlánnak :)

Lehet, hogy igazad van, ez összefügghet az aszcendensemmel. Vagy esetleg azzal, hogy anyukám nem tanította meg, hogy elpakoljak magam után :) Egyetértek Veled abban, hogy egy embert sok minden befolyásol. Bár ezt senki nem vitatja. De amit a Kérdező írt, az borzasztó nagy butaság. Mert ilyen kategorikusan kijelenteni, hogy valaki jó vagy gonosz, pusztán a csillagjegye alapján...

2011. jún. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
69%
Elegem van már abból hogy mindenki elítél valamiért embereket, ennyi erővel mindenkit el lehetne ítélni. Az, hogy valaki milyen hatással van rád, tőled is függ, mert te is hatással vagy rá. Előfordul hogy utáljátok egymást, de ne azért mert nyilas vagy skorpió.
2011. jún. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim válasza:
31%

EZ EGY AKKORA H*LYESÉG!! én is skorpió vagyok de mindenki inkább úgy jellemez engem hogy: szelíd, kedves... és ilyen csöndes, elhúzódó. nem mindenkire igaz az h agresszív....stb stb

szóval nem kell hinni a könyv íróknak teljes részben. embertől függ.

állítólagosan a skorpiók a szexben kiválóak.. és vonzók stb stb.. szal megréné ;D

2011. jún. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
37%

Ezt a kérdést pont nekem találták ki.

Én nyilas vagyok (nő), a pasi skorpió volt.

Ami feltűnt elsőre, hogy mindketten ravasz, provokativ és vibráló személyiségek vagyunk nagy szexuális étvággyal.

Viszont a kapcsolatunk elképesztően eszement volt, Tom és Jerry kb. Egy szenvedélyes randival indult a dolog, aztán mindaketten hetekre fölszivódtunk, majd egyszercsak felbukkant egy emaillel,amire én haraptam, irtam neki, látni akart direkt szivattam, és elküldtem messzire, aztán megint hónapok maradtak ki, majd újra felütötte a fejét, egy hónapig megint szivattam :) aztán gyakrabban találkoztunk, féltékenyvolt mindenkimre amolyan jó skorpió módjára, mindenemet leellenőrizte, aztán mikor leakartam lépni, széleskörben elhordott a munkahelyemen mindennek ami csak a szájára jött. Egy héttel később megint a kedvembe akart járni, rövid béke következett. Aztán a karácsony, szilveszter elég nyugodt volt, amikor is bejelentettem hogy elhagyom. (Kiderültek dolgok az exeiről, től bepöccentem. Félév szünet következett, majd megtudtam hogy Őskorpiósága, aki maga a tökély, ezért mindenbe beleköthet, mindent lefújjolhat, mindent kifogásolhat,fikázhat nos ő helyettem a Jónő helyett összeállt egy ronda, kövér csajjal, aki pont jó volt neki, mivel arra a csajra aztán minden lehetett csak féltékeny nem, mivel arra másránemnézett csak ő. Aztán jelenetet rendeztem,és utána még neki állt feljebb, és rámmutogatott, az egyik barátomnak nyivákolt értetlenkedve, hogy miért van ez, miért haragszom. Aztán irt nekem egy negédes, irodalmi levelet, amitől elolvadtam,mert a nyilas szereti a hizelgést és azonnal hivtam, mint egy őrült. De mit ad isten? Addigra már késő volt, Őskorpiósága a szélsőséges hangulatváltozásaival mikor megtudta, hogy keresem és milyen fontos lenne nekem, szépen elhúzott, csakezért megváltoztatta az emailjét, telefonját, mobilját, facebookját, ahol teljesen új nevet és országot várost adott magának és felszivódott. Sosem volt normális, mindig kajtatott, aztán megsértett, én pedig jó és türelmes nyilasként kitartottam, és sokszor visszaisadtamneki azt amit ő adott. Ez éveken át tartott.

Köszönjük!

2011. jún. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
46%

Nem csak egyféle tarka kutya van a világon, mint a mondás tartja :)


A megalapozatlan félig-meddig-tudást fitogtatni a legszánalmasabb dolog (akinek nem inge...). Elkönyvelted, hogy márpedig te mindent tudsz a mennyeien tündibündi nyilasokról és a pokolian gonosz, akasztófáravaló skorpiókról... hmmm... nagyon nagy tévedésben vagy barátocskám, ha azt hiszed, hogy ez ennyire fekete és fehér. Járt pl. az osztályunkba anno egy nyilas kölyök, stréber volt, csak a tanulmányainak élt; egy darab poén nem sok, de annyi sem hagyta el a száját a 4 év alatt. Szólni se nagyon lehetett hozzá, mert állandóan kőbunkó módon válaszolt. Íme az imádott nyilasod egyik mintapéldánya, mindenki kedvence. Járt skorpió fiú is hozzánk, na belőle mindig folyt a poén, segítőkész, önzetlen volt velem szemben is, és bármilyen hihetetlen, ennek ellenére nem vagyunk családtagok :D Igen, valóban ismerek jóféle nyilast is, van abból rengeteg, csak úgy, mint jóféle skorpióból vagy bármi másból. Ilyen alapon minden csillagjegynek megvannak a negatív és a pozitív képviselői is.

Csak az hiányozna egyébként, hogy a bolygók írják elő, milyen legyek... ha "megfogadnám" a magasságos égitestek bölcs "tanácsait" (amit fellelhetünk könyvektől kezdve az interneten át szakik közvetlen elmondásaiból), akkor bizonyosan egy örök konfliktusvadász, rátarti energiavámpírnak kellene lennem kb., ugye? Hát, sajna/nem sajna ez egy baklövés :D


Skorpió lány

2011. jún. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim válasza:
69%
Igen ezt írják de én Skorpió vagyok és semmi rosszindulatot nem veszek észre magamon :D
2011. jún. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 Tom Benko ***** válasza:
61%
Rosszindulatú csak az lehet, aki horoszkópokat készít. Nomeg az összes többi ezoizét terjesztő.
2011. jún. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim válasza:
49%
én is skorpió vagyok nyilas aszcendensel...^^
2011. jún. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!