Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Jó=Nyilas | Gonosz=Skorpió?

Jó=Nyilas | Gonosz=Skorpió?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 17:59
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
46%

nem igaz. én nyilas vagyok és én vagyok a fő gonosz hahahaha

elpusztítom az emberiséget!!!



jaj ne itt az ádáz ellenségem tequila ember!!!



ááá nem bírok ellenállni, be kell kapcsolom a zenét


WUBWUBWUBWUBWOOOWOOOOWOOOOWOOOOWUBWUBWUWBWUBWOOOOOOOOOB

2011. jún. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
71%

A volt barátom nyilas volt, egy agresszív, önző, hűtlen, bosszúálló szemét alak volt.


3 évig voltunk együtt tudom miről beszélek. És mostanra már nem is az elfogultság beszél belőlem.


Jó lenne végre, ha felfognák az emberek, hogy ezek a kamu horoszkópok mennyire valótlanok.

Sok mindenben hiszek, még a horoszkópokban is. De nem abban, hogy leírják, hogy holnap ez történik velem, vagy, hogy mi jellemző ránk rákokra általában. Hülyeség. Állítólag rendszeretőnek kéne lennem, ehhez képest, olyan kuplerájban élek, hogy az borzasztó. És jól érzem magam benne (azért erre nem vagyok büszke, de muszáj volt felhoznom egy példát). Szerintem azokban a horoszkópokban lehet igazság, amit személyesen neked csinálnak. A Te adataid alapján számolnak. De ebben sem lehetek biztos, mert még senki nem számolgatott az adataimmal, így nincs saját tapasztalatom.

2011. jún. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
zt meghatározza a lélek, genetika, horoszkóp, aszcendens, társadalom, szülők, szerencse, karma, betegségek, rengeteg más dolog." olyan h szerencse nem létezik
2011. jún. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
100%
Én nyilas vagyok, 19 éves, nővérem skorpió, 28 éves. Na már most, ő önzetlen, segítőkész, kellemes ember, én önző, gonoszkodó kárörvendő. Bár kitudja, lehet elcseréltek minket a szülőszobán XD
2011. jún. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
0%

"Én nyilas vagyok, 19 éves, nővérem skorpió, 28 éves. Na már most, ő önzetlen, segítőkész, kellemes ember, én önző, gonoszkodó kárörvendő. Bár kitudja, lehet elcseréltek minket a szülőszobán XD"


A skorpió is tud néha önzetlen segítőkész lenni, de csak a családja felé. Ez egy tipikus példája ennek. 28 éves nő miért ne segítsen a 19 éves tesónak, eléggé valószínű, hogy nem sikeresebb nála és nem kell rá irigykednie, és mivel családtag... Hát ilyen egy skorpió. Barátkozni vele azonban csak óvatosan! A barátokat tekintve már csak az érdekei vezérlik. Simán segít egy nyilasnak is legalább látszólag, ha tudja, hogy biztosan megtérül neki. Viszont irányban a nyilas még a saját érdekeit is képes figyelmen kívül hagyni, hogy bárkiért jót tegyen, neki nincsenek hátsó szándékai.


Bár kategórikusan nem lehet kijelenteni, hogy ki a gonosz, ki a jólélek, de állítom 90%-ban igaz.

2011. jún. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
Tervezek csinálni egy parodisztikus képregényt. Máris találtam az eugenika kigúnyolására tökéletes módot. :D
2011. jún. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
79%

00:11

Ekkora hülyeséget! Anyukám Skorpió és egyáltalán nem érdekember. Sőt inkább segítőkész, megértő, jószívű, nem csak a családtagokkal, hanem mindenkivel szemben. Kedves, mosolygós, szelíd természetű.

Csak a Napjegy alapján jellemezni egy embert nem lehet.

2011. jún. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim válasza:
77%

"Tapasztalatom is az, hogy a két típus az életben is elég különböző és nem nagyon vannak egy hullámhosszon."

Párom nyilas, én skorpió, és nagyon jól megértjük egymást, nagyon egyre jár az agyunk és igenis egy hullámhosszon vagyunk! :)

2011. jún. 12. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
39%
Én nyilas vagyok húgom skorpió...hm most már mindent értek XD XD
2011. jún. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
0%

"Azért írom ezt, mert nem vagyok hajlandó senkiről előre eldönteni, hogy milyen ember, csak mert xy időpontban született."


Jaj, látom téged nagyon megfertőzött ez a liberális felfogás. Felteszem ha valaki 5 perce kelt fel arról se feltételezed fel hogy tompa lesz, ha megivott 8 sört arról se feltételezed fel hogy idióta lesz, ha vonaton hajnalba leül melléd 4 cigány, azokról se feltételezed hogy ki akarnak rabolni, és ha tudod hogy nincs meg a 8 általánosa

akkor se feltételezed fel azt, hogy buta.

Pedig az életben vannak összefüggések, és hasznos dolog az előítéleteink, azaz a korábbi tapasztalataink és mások tapasztalatai alapján számítani dolgokra.

Félreérteni se kell, attól még hogy tudom, hogy valaki nyilas, nem fogom leírni, nem fogom feltételezni róla hogy megállás nélkül hazudik, és egy percre se veszi komolyan az életet. Ahogy írtam már korábban, sok dolog hat egy emberre, a horoszkópja csak egy olyan dolog, ami alapján következtetni lehet dolgokra, mint pl hogy ha ivott, akkor valszeg hülye lesz.


"A volt barátom nyilas volt, egy agresszív, önző, hűtlen, bosszúálló szemét alak volt.


Jó lenne végre, ha felfognák az emberek, hogy ezek a kamu horoszkópok mennyire valótlanok."


A nyilasra pont hogy jellemző a hűtlenség és önzőség. Kaotikus, szabad emberek :) ez sokféleképp megnyilvánulhat. Az agresszió egy csillagjegynek sem jellemzője kifejezetten, de ha valaki szabadelvű, akkor simán lehet agresszív is.


A horoszkóp egyébként inkább a belső tulajdonságokért felelős, hogy belül mit akarsz, meg az hogy ha igazán megismer valaki, akkor milyen személyiségtípust fog találni, az aszcendes pedig inkább a külsőség, tehát lehet hogy te jól éreznéd magad egy rendes környezetben, csak az aszcendensed valami "rendetlen" jegy :P


Nekem is hiúnak kéne lennem, oroszlán vagyok, pedig még borotválkozni is csak kéthetente borotválkozom, és mindig addig hordok egy ruhát, amíg szét nem szakadnak/nyúlnak, nem zavar, ha 2 éve ugyanazok a kedvenc pólóim. Valszeg a szűz aszcendens tehet erről.

2011. jún. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!