Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Jó=Nyilas | Gonosz=Skorpió?

Jó=Nyilas | Gonosz=Skorpió?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 17:59
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim válasza:
53%

Jó=Jedi | Gonosz=Sith :D


...bocsi, de nekem erről ez jutott eszembe :D


Amúgy nem feltétlenül igaz... Nevelés kérdése is... Bár az biztos, hogy a skorpiók elég agresszívak és makacsok általában... De én nem hiszek a horoszkópban...

2011. jún. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim válasza:
28%
A nyilasról nem tudok nyilatkozni, de még szeretni való skorpiót nem láttam...:) Bocsi skorpiók:)
2011. jún. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim válasza:
75%
egyértelműen kitaláció én skorpió vagyok és tudom h ez egoistának hangzik, de sokkal kedvesebb szoktam lenni nyilas ismerőseimnél!
2011. jún. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim válasza:
69%

"Bár az biztos, hogy a skorpiók elég agresszívak és makacsok általában..."

Igen a skorpiók makacsok és agresszívek, de nem azt akarják, hogy a másiknak rossz legyen. Inkább igyekeznek segíteni.

2011. jún. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
69%
skorpió vagyok mégis felhúzom magam ha hülye kérdéseket tesznek fel . meg ha parancsolgatnak
2011. jún. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
69%
viszont nem akarok megbántani senkit az is igaz
2011. jún. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim válasza:
69%

Hmm Ez a kérdés így baromság! Eleve már ha azt is nézzük hogy kinek mit jelent a jó és a gonosz? Gonosz az az ember aki fölhvíja a figyelmet hogy kilóg a fika az orrodból ne mászkálj így? Amúgy horoszkópon belül az aszcendens nagyon sokat jelent illetve az illető kínai horoszkópja is befolyásolja! Én is skorpió(mérleg aszcendens) vagyok a barátnőm meg nyílas és megértjük egymát meg jók vagyunk együtt. Sőt én még érzékenyebb és sértődékenyebb vagyok talán mint ő pedig pasi vagyok. Illetve volt csak barátnak csaj is meg még van is aki szintén nyilas. A bosszúálló természet az biztosan igaz a skorpióra és a vélemény kifejtése is elég szabad szájú viszont ne képmutató és lehet rá számítani a barátoknak.

HA magamból indulok ki akkor az emberek 30% utál a maradék 70%ból 30 közömbös a többi viszont igazán bír.

2011. jún. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
0%

A nyilas jó. Nem hazudik. Ha őszinte vagy túl nyersen fogalmaz, azt hihetik gonosznak azok, akik nem ismerik. Akik ismerik, tudják, hogy senkinek sem akar rosszat, mégha esetleg le is hord valakit nagy hirtelenjében. Ez olyan tulajdonságuk, amibe a ravasz skorpiók nagyon jól bele tudnak kötni mondjuk itt.


A skorpió aljas. Tűnhet kedvesnek, vagyis számtalan esetben annak tűnik. De ha valaki sokáig megbízik benne, előbb vagy utóbb csalódni fog, akkor bántja a másikat, amikor a legrosszabb neki. Mindezt ok nélkül. Elbájolog, amíg érdekei úgy tartják, aztán mar.


Akkor melyik a jó és a rossz? Az őszinte nyilas és az álszent skorpió közül?

2011. jún. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
69%

Elolvastam sok hozzászólást és szomorúan kell megtapasztalnom az emberi butaság ilyen szintjét. Előre bocsátanám, hogy tanultam asztrológiát, bár amatőr szinten, tehát nem szkeptikusként írok.

Nekem Nyilasz az aszcendensem, anyukám napjegye pedig Skorpió.

Ő az az ember, akinek a kezébe bármikor letenném az életem. A legnehezebb pillanataimban ő állt mellettem, mikor már mindenki lemondott rólam, ő volt az egyetlen, aki bátorított. Ő az, akire még harminc éves korom után is bármikor számíthatok bármilyen értelemben, aki minden szempontból inkább háttérbe szorítja magát, mint hogy én bármiben is hiányt szenvedjek.


Nemcsak borzasztó nagy butaság, hanem sértő is amit írtok az emberekre és az asztrológiára nézve is.

2011. jún. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
28%
Előző válasza egy újabb ékes bizonyíték, hogy családon belül jó a skorpió. Nem biztos, hogy a kollégái, szomszédai, ismerősei is pozitívat mondanának a köztök levő kapcsolatról...!
2011. jún. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!