Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Jó=Nyilas | Gonosz=Skorpió?

Jó=Nyilas | Gonosz=Skorpió?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 17:59
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:

21:49

Őt a legtöbben szereti. Ismerősök is, barátok is. Soha nem bántana meg senkit.

Ilyen téren nagyon nagy hülyeség általánosítani. Sajnos vannak emberek, akiktől csak ennyi telik, vagy egyszerűen tájékozatlanok, vagy tudatlanok. Tisztelet a kivételnek, akinek nem inge, ne vegye magára.

2011. jún. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 brena ***** válasza:
46%
Az én volt pasim is skorpió...többet nem kérek belőlük!
2011. jún. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim válasza:
69%
testvérem nyilas, én skorpió, ás a lehető legjobban tudunk egymásra hatni! azért van benne valami, erét önzetlenek a nyilasok és nagyon tiszta szívűek, de viszont könnyebb is őket átverni mint a skorpiókat akik dörzsöltebbek, de nem rosszak... bár ha vki leírja magát előttük, akkor annak vége! de ugyan ilyen habitussal tudnak szeretni is (akit kedvelnek, azt naaaagyon).
2011. jún. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
22%

Előzőhöz:

"(akit kedvelnek, azt naaaagyon)."


Lám-lám egy skorpió maga leírja, hogy "akit kedvelnek"... Épp ez a baj, hogy alig van pár ember, akit kedvelnek. Családtagok és néhány barát/ismerős, akikhez érdekei fűzik. Őket, ezt az elenyésző, jelentéktelen százalékot nagyon tudja kedvelni a skorpió. Az emberek többségét pedig alapból utálja és keresztbe tesz nekik, anélkül, hogy ismerné őket.

A nyilas ezzel szemben mindenkihez jósággal közelít, és ha valakivel mégis gonosz vagy igen ritka esetben bosszúálló, annak elég komoly oka van. Akihez a nyilas nem jó, azt már alaposan ismeri, az az ember már túl sok rosszat tett neki. De legtöbbször az ilyet sem bántja, mert nem haragtartó, hanem inkább 1-2 beszólás után elkerüli nagy ívben.


A kérdést átírhatnánk:


A skorpió gonosz, de van benne elenyésző jóság;

a nyilas jó, de van benne elenyésző gonoszság. Te melyiket választanád?

2011. jún. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
46%

Utolsónak:


-Előítélet

-Elfogadás


Te melyiket választanád?

2011. jún. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim válasza:
67%
skorpió vagyok. irigy vagyok és bosszúálló (nem annyira durván meg attól függ kivel szemben). de amúgy nyugodt, csendes kedves lány vagyok szóval keverék :P
2011. júl. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:

Nyilas az aszcendensem és több bolygóm is ebben a jegyben áll, tehát ez a legerősebb jegy a képtelemben, még ha a napjegyem nem is az. Mellesleg egy ideje foglalkozok asztrológiával is. Úgyhogy én annyira jó és kedves vagyok (ugye jellemzően Nyilasként), hogy színtiszta szeretetből tájékoztatom a 06-27 09:05- ös hozzászólót, hogy baromi hülyeségeket beszél, jobb lett volna, ha hallgatott volna, bölcs marad! :)

Ilyen szélsőséges véleményt napjegy alapján alkotni az emberekről hülyeség, ne legyünk már ennyire sötétek, ne járassuk le az asztrológiát, jó?

Mellesleg ahány Skorpiót ismerek, kellemes, rendes, közvetlen, barátkozó, segítőkész, sőt adakozó emberek. Nem ettől függ, egyáltalán. Sokkal több tényezőt kell vizsgálni.

2011. júl. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 hYlk válasza:
bátyám nyilas én meg skorpió xdxd
2011. júl. 7. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 Masika válasza:

Én Skorpió vagyok a barátnőm meg Nyilas. Ő egy kedves, aranyos lány, EÜ-s, nyáron is beteg gyerekekkel dolgozott, vigyázott rájuk. Egy kis gazdag, jól nevelt leányzó.

Ennek ellenére gyökér, lassú felfogású és néha hihetetlenül idegesítő! Túl sokat ad magára és szinte minden megnyilvánulása a sírba visz! Túl felszínes, és kicsi elvan szállva magától. Először beszél, utána gondolkodik..én meg hamar megsértődök. (Most is haragban vagyunk, legalábbis én rohadt mód haragszom)


Tipikus skorpió vagyok mellesleg! Bosszúálló vagyok és nagyon kegyetlen. Ha kicsit megbánt, 100x-orosan adom neki vissza, mert egy szadista állat vagyok. Muhahaha. Tényleg gonosz vagyok mert:

- megmondom a véleményem, mindenféle finomítás nélkül.

- megvédem magam.

- bosszú álló vagyok

- és tényleg van bennem irigység!

Mondjuk ha ő minden évben más-más országokba megy nyaralni hetekre, én meg még a Balatonnál se voltam akkor bökheti a csőrömet, hogy ő miért tehetős, én pedig miért vagyok tróger. De nem jegyzem meg, mert igazából nem tehet róla, hogy az anyja a polgármester titkárnője.


Mondhat bárki bármit, a horoszkópnak tényleg van értelme. Teljesen rám illik minden, amit a Skorpióról ír. Lehet másoknak más tapasztalata van skorpiók terén, de akkor most elárulok egy dolgot: A SKORPIÓ SZÉLSŐSÉGES!!

Azaz, ha egy gennyláda - mint én - akkor tényleg mondhatjuk rá, hogy gonosz.

De ha rendes - mint valakinek az anyukája, aki említve lett - akkor az egy imádni való ember!


Én amúgy a szüzekkel jövök ki a legjobban, meg a bakokkal. Volt egy rák barátnőm akivel nagyon jóban voltunk, de egyszer elárult és amit kapott, nem tette zsebre! Azóta nem is beszélünk, ennek már fél éve kb.

Van halak barátnőm is is tipikus. Szeretem nagyon, mert néha szavak nélkül is jól megvagyunk.

Hát ez lett volna az eszmefuttatásom.


Én valahogy így tudnám leírni amúgy:

NYILAS=CSIPKERÓZSIKA álomvilágban SKORPIÓ=JIGSAW :D

2011. júl. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 Cintii válasza:
Szerintem ez hülyeség.. én skorpió vagyok, és mégsem vagyok ilyen...
2011. aug. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!