Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas lányokról mik a megfigy...

Nyilas lányokról mik a megfigyeléseitek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 10:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%

Amit az első írt, az rám is igaz, pedig Bak vagyok...


Én ismerek egy Nyilas lányt, ő volt az osztályunk okoskodó strébere, akit mindenki utált, mert folyton pofázott az órákon azon a rikácsoló, éles hangján és folyton "okosabb" akart lenni még a tanároknál is.

2011. máj. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
0%

Dunába lőném az összes nyilast a holokauszt miatt! A lányokat is! Mi békét akarunk csak, ezért!


Shalom!

2011. jún. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%

Én nyilas vagyok, amit az első írt az 100% igaz rám (: de ha gondolod nem muszáj magamról írnom írhatok a bnőmről is úgyis nagyonugyanaz :DD

nagyon kíváncsi, meggondolatlan , pörgős , gyakran nemtörődöm , kicsit türelmetlen , hangulata állandóan váltakozik (mondjuk lehet h ez a korunkkal jár :DD) , kicsit hisztis (Ez nem jellemző mindre) , általában jó képességekkel rendelkező , humoros , szeret kicsit túlzásokba esni :DD kb ennyi (:

2011. jún. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%

előző vagyok..

21:44 és ugye nem hiszed h ez mindenkire jellemző? :DD mert én tudom magamról h hülye vagyok kész ennyi maradok kussba egész órán :DD

2011. jún. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 brena ***** válasza:
Nekem van nyilas ismerősöm. Hát róla azt kell tudni, hogy álmodozó típus, és hirtelen rájön az 5 perc. Hisztis és makacs, de komoly dologról is el lehet vele beszélgetni.
2011. jún. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!