Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas lányokról mik a megfigy...

Nyilas lányokról mik a megfigyeléseitek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 10:27
1 2
 1/15 anonim válasza:
41%

Én nyilas lány vagyok. Nagyon álmodozó, általában 2 méterrel a föld felett járok:) Nem tudok egyféle dologra hosszan koncentrálni, hamar megunom. Kíváncsi természet vagyok. Szeretek utazni. Szeretek beszélgetni, a jó társaságot is szeretem, bár nem szeretek a középpontban lenni. Sokszor előbb nyitom a számat és utána gondolkodom, amivel sokakat meg is bántok talán, de tudok bocsánatot kérni. Nem vagyok egy túlságosan kedves típus, a nyájas viselkedés távol áll tőlem. Kb. ennyi ami hirtelen eszembe jutott.

21/L

2011. máj. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Bocs, ezek szerint nem voltam egyértelmű:

Csak az írjon, aki nyilast véleményez, és nem magát, mégha nyilas is! Köszi!


Első! Ismersz magadon kívül nyilas lányt? Ő milyen?

2011. máj. 18. 10:55
 3/15 anonim ***** válasza:
17%

Decemberben születtek.

Ennél több közös jellemzőjük nincs!


Egy nyilas nő.

2011. máj. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"Decemberben születtek.

Ennél több közös jellemzőjük nincs! "


Akkor én valami elfuserált nyilas lehetek,mert novemberben születtem :)

2011. máj. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%

Én is novemberi vagyok:D

Amúgy első. Akkor bocs. Így hirtelen nem jut eszembe nyilas ismerős:s

2011. máj. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
32%

"Én nyilas lány vagyok. Nagyon álmodozó, általában 2 méterrel a föld felett járok:) Nem tudok egyféle dologra hosszan koncentrálni, hamar megunom. Kíváncsi természet vagyok. Szeretek utazni. Szeretek beszélgetni, a jó társaságot is szeretem, bár nem szeretek a középpontban lenni. Sokszor előbb nyitom a számat és utána gondolkodom, amivel sokakat meg is bántok talán, de tudok bocsánatot kérni. Nem vagyok egy túlságosan kedves típus, a nyájas viselkedés távol áll tőlem. Kb. ennyi ami hirtelen eszembe jutott."


Ez teéjesen igaz rám is, azon kivül hogy én szeretek a középpontban lenni, és bár tudok bocsánatot kérni, mégis nehezen teszem :D

20/L

2011. máj. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is novemberben születtem, de az utolsó napokban.


Kb 80% ban igaz rám is amit az első leírt magáról, csak én fiú vagyok. Rám az jellemző, hogy mindenneka miértjét keresem, és ha nem értek valamit azt nem tudom megtanulni se, ugyanakkor iszonyú monogám vagyok, az élet területeiről mindíg egy dologhoz ragaszkodom a legjobban.


Elég régóta a szintén nyilas páromhoz :D

2011. máj. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Azt én se mondtam, h. szívesen teszem:) Csak megteszem ha kívánja a helyzet:S:D
2011. máj. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%

A nyilas csajok a legjobbak, szépek, okosak, viccesek, van önbizalmuk, egyszóval tökéletesek. :D


Hajrá nyilas csajok, mi vagyunk a legjobbak.

2011. máj. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
38%
Én ismerek egy nyilas lányt már kiskorunk óta. Annyit tudok róla elmondani, hogy mindig ráakaszkodik valakire (mondván, hogy mostantól ő a legjobb barátnője). Ez még nem is lenne nagy probléma de folyamatosan lopja a stílusát, a véleményét. Tehát nincsen saját véleménye semmiről és még az izlése is változik folyamatosan, annak függvényében kire csimpaszkodik rá. Ezt nagyon nem szeretem benne. 24L
2011. máj. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!