Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a velemenyetek a skorpiókro...

Mi a velemenyetek a skorpiókrol? Foleg a lanyokrol?

Figyelt kérdés
leginkabb szemelyes tapasztalatbol irjatok legyszives ...es koszy
2010. dec. 5. 18:39
1 2
 1/16 Nostro the overlord ***** válasza:
55%
Elég kiakasztóak tudnak lenni, de semmi extra
2010. dec. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Én is az vagyok, meg vagyok elégedve magammal.
2010. dec. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
én is skorpió csaj vok...nem igazán hallok vissza negatív dolgokat...de lehet, h csak azért, m nem akarnak velem összeveszni *.*
2010. dec. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
meg tudják csípni az embert rendesen de hála isten Magyarországon nem honosak. A nőstény egyedek különösen veszélyesek.
2010. dec. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%

Az első pár randin megvallom zavartak a karmos tapogatólábai, viszont szexben kimondottan vadító dolgokra képesek azok a csáprágók... ki-ki fantáziájára bízom.


És szivy... (koszy, brrrrr)

2010. dec. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
elmegy
2010. dec. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem egészséges ha a saját személyiségét valaki a horoszkópjáról akarja mintázni. A személyiséged két dologtól függ : kik a szüleid (amit örökölsz), és hogy milyen ingereket kapsz a környezetedtől. Semmi köze hozzá a csillagoknak....
2010. dec. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én is skorpió vagyok, mégis, amit neten, horoszkópból olvasok a skorpiókról, az egyáltalán nem illik rám.

Azt mondják, hogy a skorpiók különlegesnek érzik magukat és, hogy nagyszájúak. Hát, én pontosan az ellentéte vagyok ennek.

2010. dec. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

skorpió pasiról tudok többet: hajtott rám, nyomult nyomult 100.rel különcködött, ezoterikus nyelven beszélt, mint valami szektavezető, és kb minden csajnak azt mondta de szép vagy, te vagy a legszebb, engem eleinte vonzott, de aztán kiismertem és már menekültem volna jó messze, amikor is elkezdett szivatni, egyébként addig lovagias volt még most is lovagias, a barátjával jöttem össze, nos engem és a barátját is elkezdett szivatni és pletykákat terjesztett rólunk, ragaszkodó pasi, okos, csomó nyelven beszél de imádja összeugrasztani az embereket


skorpió barátnő: évekig volt a Legjobb Barátnőm, de már kellemetlen volt, amikor napi 5 ször hívott 23.00 után is szóval már kész voltam, éveken át ugyanazt a pasit szerette reménytelenül, mindig kiszúrta ha hazudok, vagy füllentek valami apróságot, de mindig adott egy csomó pénzt, mert tudta hogy szegény vagyok ő meg gazdag, nagyon divatos csaj volt, egyfolytában a szexen járt az esze, és szerette a metál zenét.

2010. dec. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%

Utolsó válaszoló, okosan majd kerülni fogsz minden Skorpió csillagjegyű embert.

Sőt, amikor gyerekeid lesznek, őket is igyekszel óvni a Skorpió csillagjegyű gyerekektől.


*taps*

Gratulálok, okosak vagytok hogy ilyesmiben hisztek.

2010. dec. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!