Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a velemenyetek a skorpiókro...

Mi a velemenyetek a skorpiókrol? Foleg a lanyokrol?

Figyelt kérdés
leginkabb szemelyes tapasztalatbol irjatok legyszives ...es koszy
2010. dec. 5. 18:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én speciel az vagyok. Személyes tapasztalataim magamról?:) Hmmm.... Meglehetősen önironikus alkat vagyok. Óriási a szabadságvágyam, nem bírom, ha beskatulyáznak. Pozitív az életszemléletem, bár néha nagyon meg tudnak hatni a legapróbb dolgok is (pl. hírek vagy bókok). Nem mondanám magam antiszociálisnak, de nem is hajazok arra, hogy minél többen vegyenek körül. Az egyedül töltött perceimet nagyra értékelem...:) Szeretem hasznos dolgokra fordítani, ami leginkább az önművelést jelenti. Az újságos, internetes, stb. jellemzések rám sem illenek egyáltalán... ugyanis nem vagyok akkora femme fatal.:)
2010. dec. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én bika lány vagyok, és nem tudom miért, de szúrhatom a szemét a skorpióknak, mert mindig belém kötnek. :S


Amúgy a skorpió kolléganőim céltudatosak, határozottak, kicsit pedálozósak is.

Szeretik a szócsatákat és csak úgy belekötni az emberekbe. Néha az az érzésem, hogy nem bírják ki, ha minden oké, és csendes.

2010. dec. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ők a meg nem értett emberek.Többen utálják őket,mint szeretik.Életük során max.2-3 ember ismeri meg őket igazán,a többiek félreismerik.Minden értelemben szélsőségesek.Az egyik legérzékenyebb típus,de ebből semmi nem látszik.
2010. dec. 31. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm skorpió és, hát merőben eltér attól, amit itt leírtatok. Szerintem ez az eszcendensen is múlik. Szóval az én barátnőm él-hal a művészetekért, imádja a zenét, van egy együttese is, de nem a tucatot követi, gyönyörű, szimbolikus dalszövegeket ír. Imádja az irodalmat, festészetet, színházat, de ugyanakkor a reál tárgyakat is szereti (bio, földrajz, fizika...a matekot utálja) meg akarja érteni a dolgok lényegét. Vallásos, nincs türelme, felhúzza magát minden apróságogkon is, de nem rendez jelenetet, inkább csak egy mondattal bebizonyítja az igazát. Néha félek tőle...mármint nem erőszakos, de a véleménye nagyon érdekel. Állatvédő, környezetvédő és a véleményét nem tudod megváltoztatni.
2010. dec. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó, akkor pont olyan mint egy skorpió. Csak húzd ki nála egyszer a gyufát és rájössz...amúgy egy féltékeny skorpió kiméljen meg a jóisten. (ez az utolsó mondat csak úgy jött :D)
2011. jan. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
36%
Ebben a mai világban ez a jegy az egyetlen,amelyik megveti a felszíneskedést!Nem ismeri a támadást csak az önvédelmet!A szeretteiért mindent megtesz.Egyébként hogy érthetné vagy ismerhetné egyik jegy a másikat?Sok ellenség nagy tisztelet,vagy utálat.De kit érdekel???
2011. jan. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!