Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok a bika lányokról?

Mit gondoltok a bika lányokról?

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:

A francba, meleg vagyok üsse kő bammeg!


Egyébként én bika lány vagyok. Én teljesen megvagyok elégedve ezzel.

2010. aug. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

egyik bnőm is az és én nagyon imádom.

elég bohokás,minden hülyeségben benne van.nagyon bele tudja élni magát a dolgokba.sajnos nem mindig áll ki mkellően magáért,inkább csenben marad.elég szórakozott tud lenni,de nagyon aranyos


hirtelen ennyi jutott eszebe

2010. aug. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
meg kerded??? az anyosom bika...szerinted???
2010. aug. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Akiket én ismerek, nagyon hisztérikusak tudnak lenni, ha rossz a kedvük. Ilyenkor nem lehet ellent mondani nekik, nagyon negatívak, a sógornőmet ilyenkor csak energiavámpírnak szoktam hívni. Tipikusan olyan, hogy megérzed, amikor a szobába bejön, mert egyből elromlik a kedved. De ha kiegyensúlyozott az életük (vagyis van megfelelő társ), akkor nagyon kedvesek, és őszinték tudnak lenni, ezenkívül nagy tisztaságot tartanak maguk körül, a lakásuk ált. tip-top. Viszont a birtoklási vágy nagyon erős bennük, legyen szó pénzről, tárgyról, emberről. A bika fiúkat sokkal jobban kedvelem.
2010. aug. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek három bika embert, eléggé elütnek egymástól.

Az biztos, hogy a bika nők arca mindig nőies, gyönyörűek, az biztos. A testalkatuk inkább hízékony, gyakran tűnik a járásul slamposnak, sokat esznek, és néha tényleg tahó módon viselkedhetnek, nem mindig nőiesek. Viszont nagyon jóindulatúak, kedvesek, a biztonságra törekszenek, de ellenségnek igen csak veszélyesek, hihetetlen indulat tud belőle kirobbanni, ami nyers és pusztító, ezek ellenére ritkán gurul dühbe. Jó esztétikai érzéke van, természetesek és nincs bennük semmi mesterkélt, néha rendezetlenek, nem hazudik, nagyon kitartó, hűséges, és nem szívesen változtat a megszokott dolgain.

2010. aug. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én bikalány vagyok és ami a kűlsöt illeti én vékony vagyok nem tudok meghizni pedig sokat eszek.
2010. szept. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én bika lány vagyok és a többiek velem tudnak a legjobban hülyülni.
2010. okt. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt, hogy szexmániások:)

És szeretik a szép dolgokat.

2010. okt. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!