Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha sztárt szeretnék faragni a...

Ha sztárt szeretnék faragni a gyerekemből, "mikor gyártsuk", tehát, mi legyen a horoszkópja?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat légyszi!
2011. márc. 23. 09:33
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Ha valamerre tereled az sosem jó, engedd, hogy ő hadd menjen arra amerre akar, és abban támogasd teljes erőbedobással. Ahhoz, hogy valaki sztár legyen az nagyon sok negítav dologgal jár, nem akarhatsz a gyermekednek fájdalmat okozni (fizika, lelki), főleg, ha ő nem akar sztár lenni.
2011. márc. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
szerintem legyen nyilas..:D én is nyilas vagyok, és túlsok fölösleges energiám van úgy mint a többi nyilasnak és én gitározással és énekléssel "vezetem le"
2011. márc. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

22:24-esnek.

Hát, ha legalább úgy gitározol, mint Jimmy Page, akkor jogos lehet a javaslatod. :D

2011. márc. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Szerintem ne legyen Nyilas, mer' ha észreveszi, hogy szabályozod fejbevág egy lapáttal... :D
2011. márc. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha a te eszedet örökli, akkor simán lehet belőle egy veri fémösz hangörien szelebriti, mint Kiszel Tünde.
2011. márc. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
utolsó ez nagy volt...
2011. márc. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Nem vagyok prof gitáros és fogalmam sincs kiről beszélsz.:D Am meg nem kell sztárt faragni a gyerekből, döntse el ő hogy mit akar!
2011. márc. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Atyaúristen!

Talán te is szerettél volna sztár lenni, és ki nem élt vágyaidat máris átörökitenéd a babádba?

Ha már ennyire érdekel, vedd a fáradtságot és nézz utána.

Én több száz sztárt elemeztem, de azért se segitek!

2011. márc. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
ha rossz kedvem van, nem véletlenül jövök gyakorira.. röhögni. xDD te jó isten, mi lesz abból a szerencsétlen gyerekből.. XD
2011. márc. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim válasza:
Nem akarlak elkeseríteni,de addig oké,hogy megcsináljátok pl febr végén vagy március elején és akkor mondjuk skorpió lesz (én is az vagyok) de mi van,ha előbb beindul a szülésed?
2011. márc. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!