Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha sztárt szeretnék faragni a...

Ha sztárt szeretnék faragni a gyerekemből, "mikor gyártsuk", tehát, mi legyen a horoszkópja?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat légyszi!
2011. márc. 23. 09:33
1 2 3 4
 11/37 BlackSword ***** válasza:
Mekkora vagy már kérdező... Ha megszületik a gyerek, amit ugye "legyártottál" akkor önálló, személyiséggel rendelkező lény lesz... Tisztelned kellene azt, hogy ő egy önálló ember, önálló akarattal... Szóval ne erőltess rá semmit, mert maximum meg fog utálni, és 18 évesn összepakol, otthagy, és le se kakilni...
2011. márc. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 Dorci.1991 válasza:

10:10 teljesen igazad van.


Kérdező, te nem vagy normális. Szerintem mielőtt gyereket "gyártanál", az agyaddal kezdj valamit...Mert beteg:D:D

2011. márc. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

ez egy soha vissza nem térő alkalom...

most azonnal lássatok hozzá 7 és fél percetek van rá

2011. márc. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem a ,,gyártsuk" szó a merész, hanem a sztárt faragni. Ő, egy külön álló élőlény,aki nem a tulajdonod lesz és akit Neked nem sztárrá, hanem emberré, méghozzá olyan emberré kell faragni segíteni, ami az Ő tehetségének, képességének, adottságának, vágyának és kiteljesedésének megfelelően tud utat választani magának. Ez a szülő egyik feladata. Remélem nem voltam sértő, nem úgy szántam. Egyébként lehet asztrológusnál terveztetni és tanácsot kérni. Legjobb egy védikus asztrológus. Üdv.

2011. márc. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
ÚRISTE, SZTÁRT XDDD, KÉRDEZD MEG GYŐZIKÉT
2011. márc. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Mar most is elkezdheted! Eloszor tervezd meg, s aztan johet a faragas! Lasd: pinoccio!
2011. márc. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy? :)
2011. márc. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
53%
LOOL, HOGY LEHET VALAKI ENNYIRE DEGENERÁLT XDDDDDDD, GYEREK GYÁRTÁS XDDD TALÁN HA A KIVITELEZŐ AZ EGY KUTYUS LENNE, AKKOR TALÁN A GYEREK ÓRIÁSI SZTÁR LENNE, MERT Ő VENNÉ KI A VÍZBŐL AZ OXIGÉNT XDDDDDDDDDDDDDDDD
2011. márc. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
15:28-as kommentelő válaszán olyat röhögtem, hogy úúúristeeen. xD
2011. márc. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Már ezért megéri ide feljönni, XD
2011. márc. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!