Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha sztárt szeretnék faragni a...

Ha sztárt szeretnék faragni a gyerekemből, "mikor gyártsuk", tehát, mi legyen a horoszkópja?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat légyszi!
2011. márc. 23. 09:33
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
60%
bika,oroszlán,skorpió...törtető jegyek kellenek mindenképp,de nem csak ezen múlik ugye,ez csak közrejátszhat benne.de azt sem szabad elfelejteni,hogy hagyni kell,hogy azt csinálja amit szeretne,semmiképp ne eröltess rá semmit...
2011. márc. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
ja,és azért megakadt a szemem a "mikor gyártsuk" kérdésn.Ez azért nálam kiverte a biztosítékot egy pillanatra.Lehet,hogy ez miatt kapsz 1-2 olyan választ,amit nem szeretnél.első voltam...
2011. márc. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Miután a "sztároknak" nem egyforma a horoszkópja, javaslom, hogy válassz ki magadnak egy legjobban tetszőt, nézd meg a horoszkópját és az alapján lássatok neki a "gyártásnak." Vagy bejön, vagy nem...
2011. márc. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Te láttál már egészséges személyiségű, normális sztárt?


Vagy csupa függőségekkel megtűzdeltet, személyiségzavarost, néhány hónapos házasságok sorozatán átrobogót, szektatagot, kényszeres cipőgyűjtőt, testképzavarokkal teli szilikonmakettet, üres életű, barátok és igazi kapcsolatok nélküli, nyomorult lelkű szerencsétlent, akit csupán hasonlóan üres rajongótömegük vigazstalhat ideig-óráig, amíg azok nem keresnek maguknak egy újabb bálványt?


Mi a fenéért akarsz ilyen helyzetbe hozni egy gyereket, pláne a sajátod...?

2011. márc. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim válasza:
100%
Én eleve azt nem értem, hogy hogy akarhatsz egy nem létező kis emberkéből sztárt faragni. Ha jó anya akarsz lenni, akkor hagyd a gyerekedet azt csinálni, amihez tehetsége és kedve van. Még meg sem született, de te már a saját akaratodat akarod ráerőltetni, ezzel elnyomni a valódi énjét. Az is lehet, hogy születik egy oroszlán jegyű gyereked, de esze ágában se lesz sztárnak lenni, lehet, hogy egy visszahúzódó, csendes gyerek lesz, aki kiváló matekból vagy töriből. Miért akarod, hogy a média bábuja legyen a gyereked? El se finghatja majd magát anélkül, hogy megtudja az egész ország. Az jó?
2011. márc. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Hogy tudod szabályozni,hogy akkor ess teherbe,amikor akarod? Vagy azt,hogy mikor szülessen meg?

Értelmetlen így vállalni gyereket.

2011. márc. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

Ezen a kérdésen jót szakadtam :)

Akkor kell "gyártani", amikor valamelyik valóságshow megy, vagy megvárod, amíg újra elindul a megasztár, vagy X faktor.

Teljesen mindegy a horoszkóp :)

2011. márc. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

szereny velemenyem szerint, mely a legkevesbe probal serto vagy banto lenni, te egy idiota vagy, igy nem azon kellene gondolkodnod, hogy mikor "gyarts" gyereket, hanem azon, hogy mikor kotteted el magad. A javasolt idopont: a leheto leghamarabb...


Egyebkent altalananossagban elmondhato, hogy mivel teged szerenyebb kepessegekkel aldott meg az elet, azaz minimalis logikai kovetkeztetesekre sem vagy kepes( lasd ahany "sztar" annyi szuletesi datum teny eszrevetele, nagymertekben meghaladta a kepessegeidet) ezert kivaltkepp javaslom a sakk mint hobbi felvetelet, hogy a napi 9 oras sakkozassal fertornazd az agymukodesedet egy Tasmaniai tuzhangya szinvonalara egy ev mulva.


Addig is leszelszives tartozkodni a szexualis elettol elkerulendo, hogy veletlenul " gyarts" egy embert, akiert ilyen agymukodessel felelned kell.


Orulok, hogy segitettem

2011. márc. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó,ezen jót röhögtem :D:D:D:D:D:D
2011. márc. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

"Normális válaszokat légyszi!"


Ez a legviccesebb része a kérdésednek. Hogy gondolhattad hogy egy ilyen hülye kérdésre normális válaszok fognak jönni? :D

2011. márc. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!