Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogy lehet ennyire diszharmoni...

Hogy lehet ennyire diszharmonikus?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, Bak a horoszkópja az aszcendense pedig Bika. Ez alapján azt gondolná az ember, hogy kőkemény, szívós, tűzön-vízen át alkat, de egyáltalán nem szilárd egyéniség, sőt.. az élet problémáival képtelen megbirkózni, bár igaz, adott neki az élet rendesen... most is pszichiátrián kezelik, lefogyott, és nem sok reményt látunk rá hogy valaha összeszedi magát.
2011. jan. 4. 13:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem egy ember jellemét nem teljesen a csillagjegyek befolyásolják.

Az, hogy valaki bika, ami egy türelmes, hűséges jegy, lehet türelmetlen és hűtlen is.

Pl én kos vagyok, szűz aszcendensel. Mindkét jegy jellemző rám, viszont nagyon érzelmes vagyok, ami viszont egyik jegy jellemzője sem...

A bak a dominánsabb gondolom, a lány esetében, mivel a bika jegy eleve pesszimistább. Amúgy nem tudom, hogy mitől ilyen...Annyit tudok a bak ismerőseimből következtetve, hogy pesszimisták, bizalmatlanok, és van egy olyan részük, amit soha nem fednek fel. Egy föld alapjegyet egy föld aszcendens egyáltalán nem gyengít, sőtt csak még erősebbé teszi az ilyen tulajdonságokat.

2011. jan. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem te kicsit olvass jobban a trollkodásnak, én meg a horoszkóposdinak :D
2011. jan. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Trollkodás... ez szánalmas!

Mit keresnek itt ilyenek?

Az ember próbál normális társalgásokat lefolytatni itt, hasznos információt szerezni, és ezt kell olvasni.

Menj a 4chan-re és ott éld ki magad, hagyd békén az ezotériát, mert nem értesz hozzá!

Paraszt!

2011. jan. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Tisztában vagyok vele mi az, de én motivációrol beszéltem.
2011. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, a trollkodást meg abba lehet fejezni. :)
2011. jan. 7. 12:30
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!