Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogy lehet ennyire diszharmoni...

Hogy lehet ennyire diszharmonikus?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, Bak a horoszkópja az aszcendense pedig Bika. Ez alapján azt gondolná az ember, hogy kőkemény, szívós, tűzön-vízen át alkat, de egyáltalán nem szilárd egyéniség, sőt.. az élet problémáival képtelen megbirkózni, bár igaz, adott neki az élet rendesen... most is pszichiátrián kezelik, lefogyott, és nem sok reményt látunk rá hogy valaha összeszedi magát.
2011. jan. 4. 13:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Miért hinne ilyesmit az ember? A legtöbben tudják, hogy a napjegy még az aszcendenssel együtt is kevés egy ember komplett jellemrajzának a felállításához. Ha a barátnőddel, a kezelés mellett, az asztrológiát is segítségül akarjátok hívni a probléma okainak feltárásában, akkor keressetek szakembert. Lehetőleg olyat, aki az asztrológiához és a pszichológiához is ért.

De ezt csak akkor ajánlom, ha tényleg ismertek egy megbízható embert, akiről tudjátok, hogy érti a dolgát, mert könnyen belefuthattok mindenféle kóklerbe, akik nem csak anyagilag húznak le benneteket, de még súlyosbíthatják is a barátnőd állapotát.

2011. jan. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ebben igaza van. A csillagjegyed/jellemzőid egy dolog, de ha idióta a családod, az nincs leirva sehol és arról nem tehetsz. Ki tudja milyen traumák érték és mikor. A Bakokat mellesleg általában elintézi az élet a görcsös makacsságuk miatt, amit nehezen birnak levetkőzni, végül pedig mikor muszály lesz, egyszerűen elroppannak. Tényleg jót tenne egy pszichológus, de nagyon hig a szakma, és sokan vannak, akik csak rontanának a helyzeten, szóval nagyon meg kell válogatni. Ja és persze nem pszichiáter kell, aki teletömi mindenféle nyugtatóval, mert azzal se megy sokra. Ha gondolod esetleg nézhetek neki valami szakembert, feltéve ha részletesen leirod mik voltak a problémái, privátba is mehet.
2011. jan. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már rengeteg szakembernél volt... sajnos a makacssága nála nem pozitív - a betegségéhez ragaszkodik, nincs benne a gyógyulás vágya... ez az aggasztó. Köszönöm a felajánlásod utolsó, de amíg ő nem határozza el, hogy jobban akar lenni, addig senki más nem segíthet rajta.
2011. jan. 4. 14:56
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, én is Bak vagyok, én se bírok megbírkózni az élettel, úgy érzem, én is olyan vagyok, hogy ragaszkodom a hülye probláimhoz, nincs bennem akarás a változtatásra... Többször voltam én is pszichológusnál, pszichiáternél... Nem minden a horoszkóp :-/
2011. jan. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hmm... Ez nagyon édes :)

Lehet, kicsiny bogaram, hogy azért, mert a horoszkóp cakkom-pakostul hazugság? Hmm?

Ejj de megsimogatnám a buksi fejed, szegénykém.

2011. jan. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Miér van olyan érzésem hogy az előttem szóló is egy bak :D

Amúgy nem értem miér szólsz hozzá olyan témához, amihez nyilvánvalóan lila dunsztod. Olvass többet a témában, és kevesebbet cinizálj. xD


A bak negativ jegy, mindennek csak ezen oldalat látja, de ha adna neki valaki, vagy valmi, egy célt amiért álhatatosan küzdhet, akkor előtör a bak hatalmas makacssága (a baknál ez pótolja az akaraterőt) és álhatatossága, amivel tüzőn vizen eléri azt. A bak szeret harcolni, csak ösztönözni kell.

2011. jan. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Azért szól bele, mert egy ótvaros-büdös paraszt és valahol rontania kell a levegőt, ha már a 2 képzeletbeli barátja közül egyik sem ér rá és a plüssmacit is varrják, ráadásul a sör is elfogyott.
2011. jan. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem vagyok Bak. Nem attól függ.

És képzeld, olvastam utána eleget ahhoz, hogy megbizonyosodjak, hogy egy alaptalan rendszer az egész.

Őszintén sajnálok mindenkit, aki ezt komolyan veszi.


A másik az, hogy amúgy is csak trollkodni járok ide, szóval tökmindegy, mit írok, és az is, hogy te mit írsz.

2011. jan. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Semmi gond, én is járok trollkodni más helyekre és engem sem szeretnek. Az emberi lélek működését sokféle oldalról meg lehet közeliteni, innen is.
2011. jan. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kiváncsi lennék, te mit olvastál ebben a témában, mert hogy nem ugyanazt amit mi az is tuti.


A trollkodás lényege a figyelemfelkeltés, ami elég szánalmas módja annak hogy rád figyeljenek. De attól még, hogy nem számit neked amit eddig leírtam, attól még a tény az tény marad, hogy hülye vagy a témához. :D

2011. jan. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!