Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért nem igazak rám a csillag...

Miért nem igazak rám a csillagjegyem tulajdonságai?

Figyelt kérdés

A Bakokat mindig úgy mutatják be hogy munkamániás, goromba, morcos, kitartó, nyugodt, stb.


De én lusta vagyok, könnyen barátkozok, mindig vihogok, egyáltalán nem vagyok kitartó, rettenetesen heves természetű vagyok, meggondolatlan stb.


Még ha azt is mondjuk hogy az asztrológia hülyeség, a legtöbb bak ismerősömre valamilyen szinten igazak az állítások, de rám aztán semmi sem igaz.


tegnap 12:36
 1/4 Bálvány ***** válasza:
Van óra/perces születési időd, és helyed? Fontos neked annyira a kérdésed megválaszolása, hogy megoszd velünk így nyilvánosan?
tegnap 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az asztrológia nemcsak a napijegyből, azaz születési hónapból áll
tegnap 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
12%

Például, ha keresztény vagy és Jézusban hiszel, akkor már nem hatnak rád az ilyen ezós cuccok. Sőt a babona sem hat már többé rád.


Isten megváltott gyermekeire nem hatnak ezek a dolgok.

tegnap 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mélyen ateista vagyok.
tegnap 17:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!