Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió lány kit válasszon?

Skorpió lány kit válasszon?

Figyelt kérdés

Skorpió lány Kos ascendenssel - Oroszlán férfi Ikrek ascendenssel:

A rossz külső hatások (távolság, családi összeférhetetlenség) miatt csődbe ment kapcsolat. De egy éve van másunk, mégis egymást szeretnénk, annak ellenére, hogy nincs szerelem, valami mégis visszahúz...


Skorpió lány Kos ascendenssel - Mérleg férfi Nyilas ascendenssel:

Egy új kapcsolat, ami tökéletesnek mutatkozik minden téren, a skorpió igazából bizonytalan még és van valami, ami hiányzik a kapcsolatból...


(Nem ezek alapján akarok dönteni, csak érdekelne mire számíthatnék)


2010. nov. 18. 15:21
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Skorpió vagyok.A szűz pasi átbaszott de nagyon jó a kapcsoaltunk máig-de úgy már soha nem tudnék ránézni.A halak nagy szerelem mindig.A nyilas akit sose kaptam meg.a MÉRLEG A cuki-akit nagyon bénácskának tartok.a kos lenyűgözö első látásra de kapcsolatban elviselehtetlen-mindig leakar nyomni.az oroszlán sz.rházi.bak az maga az isten -mindenben teljes egyetértés-de csak barátság lehet-semmi más......NEKEM EZEK MINDIG BEJÖTTEK 100%IG soha se volt olyan pasim akiben a horoszkóp tévedett-harmonet oldalát ajánlanám!!!
2010. dec. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Rák férfit!
2010. dec. 31. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én a vízöntőt nem ajánlanám (...még korsó aszcendensel sem xD). Nem tudod megszelidíteni és magadhozláncolni sem. De ha kihívást keresel, ami valószinűleg szakitással végződik, akk nyugodtan ajánlom.
2011. jan. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!