Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió lány kit válasszon?

Skorpió lány kit válasszon?

Figyelt kérdés

Skorpió lány Kos ascendenssel - Oroszlán férfi Ikrek ascendenssel:

A rossz külső hatások (távolság, családi összeférhetetlenség) miatt csődbe ment kapcsolat. De egy éve van másunk, mégis egymást szeretnénk, annak ellenére, hogy nincs szerelem, valami mégis visszahúz...


Skorpió lány Kos ascendenssel - Mérleg férfi Nyilas ascendenssel:

Egy új kapcsolat, ami tökéletesnek mutatkozik minden téren, a skorpió igazából bizonytalan még és van valami, ami hiányzik a kapcsolatból...


(Nem ezek alapján akarok dönteni, csak érdekelne mire számíthatnék)


2010. nov. 18. 15:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Szerintem kígyóidomárt ne.
2010. nov. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
szerintem egy fiút
2010. nov. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmetlen válaszokat :)

Nem mellesleg annak is gratulácó külön, aki a napi horoszkópot szó szerint veszi... ha még lenne fogalmatok mi a különbség, de nincsen. Nem értem... érdemes volt pár sort és percet ide elpocsékolni, hogy ezzel pocsékoljátok el az időt?

Ha ebben a móka és unatkoztok, várom a többit :)

Ave.

2010. nov. 20. 01:38
 14/23 anonim ***** válasza:

Mérleget!


[link]

2010. nov. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Én skorpió lány vok, volt mérleg pasim. Imádtam, de amennyit szegényem totojázott 1 döntésen...hát sírva téptem volna a hajam néha:D ...de ő mindenképp jobb választás, mint 1 oroszlán, azokkal még normálisan vitázni sem lehet, m mindig azt hiszik, nekik van igazuk, és lekezelnek...a mérlegek meg kis érzékenyek^^. :D
2010. nov. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Utolsó! Szűz vagy kos párod volt már? Leírnád a tapasztalatod velük? Köszi :)
2010. nov. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
74%
A rákok a legérzékenyebbek :)
2010. nov. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
41%
Valami hasonlóan buta embert, aki szintén túl nagy jelentőséget tulajdonit az ilyen baromságoknak.
2010. nov. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

10:08-asnak: szűz párom már volt, vele jól kijöttem, de mindig, ha mentünk vásárolni akk. "ezt ne vedd meg, nem éri meg, ez nem áll jól, inkább azt" ...nagyon takarékos volt, és "vigyázott", nehogy butaságra költsek, ami jó volt:D ...de sajnos a távolság szétválasztott. kos pasim még nem volt...de visszatérve a kérdezőhöz, aszcendens szempontjából is inkább a mérleg pasi illik hozzá, mert

a kos és a nyilas is tűzjegyek, és mivel a napjegyük levegő + víz, így duplán kiegészítik egymást.

2010. nov. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
74%
halak, rák mivel ezek is vízjegyek és a skorpió is az
2010. dec. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!