Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen szinten vagy az asztrol...

Bálvány kérdése:

Milyen szinten vagy az asztrológiában?

Figyelt kérdés

Lelkes érdeklődő : Tudom, hogy milyen csillagjegyben születtem és a Nők lapja magazin útmutatása alapján nyomozom, hogy párommal összeillünk-e.


Kezdő tanuló: Csináltam már gépi radix elemzést. Most Kalo Jenő Youtube videók alapján próbálom megfejteni a bolygók jelentését. Első éves vagyok egy asztrológiai tanfolyamon. Talán veszek egy Takács Tibor könyvet.


Haladó tanuló: Direkciókat elemzek, a családtagjaim képletét pontosítgatom. Szolár horoszkópom segítségével próbálom felderíteni a jövőmet.


Asztrológus: Szinasztriákat elemzek. Egészségügyi és párkapcsolati tanácsokat adatok fizetős ügyfeleknek. Kisebb tanfolyamokat tartok.



szept. 15. 11:27
A kérdező szavazást indított:
Lelkes érdeklődő
Kezdő tanuló
Haladó tanuló
Asztrológus
4 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

YouTube előtt hogyan tanulták ezt?


Meg akkor a legfelső a hivatásos csaló szint?

szept. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Öhm, egyik sem. Totál más úton haladok.

Sosem jártam tanfolyamon, és legkisebb részben a jövőt fürkészem.

Párkapcsolati horoszkópot gyakran elemzek, de soha sem csináltam semmit pénzzel való lehúzás miatt.

szept. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A kezdő és a haladó tanuló között vagyok. (Azért ott nem 1 és nem 2 lépcsőfokot hagytál ki hanem kb. egy lépcsősort)


"Szolár horoszkópom segítségével próbálom felderíteni a jövőmet."

Ezt hogyan kell?

szept. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szolár revolúció :)

Valóban sok lépcsőfokot kihagytam.

szept. 15. 20:41
 5/9 A kérdező kommentje:

#2 Nehéz ezt szétszálazni.

Párkapcsolati segítséghez kell a szinasztria. Szinasztriához a pontos születési képlet. Képlet pontosításhoz nagyon kell ismerni a primer- és szekunder direkciót. Ha meg már ismered, akkor kezedben a prognosztika.

szept. 15. 20:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Az felcsúti bíbor páholy nagymestere vagyok.
szept. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#4

Köszi! 🙏

szept. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tanultam csak abbahagytam. Már nem foglalkozom vele annyit, kiábrándultam, meg van az oka. De azért még megnézem a videókat, elolvasom a cikkeket (természetesen amiket az asztrológusok raknak fel, a bulvár cikkeket kerülöm)
szept. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#5 Ez az empirikus, szétszálazó, alkalmazott tudományos hozzáállás, ügyeskedés maximum a váltó kereszt első szintje lehet (vagy még az sem), ahonnan még hosszú út vezet az istenhez.


Olyan, mint a pszichológiai érdeklődés a Bika esetében. Mivel semmit sem tud az emberi lélekről, tudományos elnevezésekbe, fogalmakba, modellekbe, mások által tanított, pontról pontra betanult tuti biztos módszerekbe kapaszkodva tud csak kapcsolatot teremteni a lelkiséggel, de sosem tud önállóan a saját bölcsességéből kiindulva szemléletet váltani, csak levesz egy betanult módszert a polcról.

tegnapelőtt 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!