Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Szaturnusz visszatérés...

A Szaturnusz visszatérés okozhatja a régi fóbiák és sérelmek ujboli felbukkanását?

Figyelt kérdés

Pont akkor tért vissza egy gyerekkori fóbiam, amit azt hittem, hogy 9 éve végleg leraktam, mikor a Szaturnuszom együtt állt a Tr. Szaturnusszal.. Azóta is azon a jegyen tancol oda-vissza és úgy érzem, hogy sokszorosan tért vissza ez a félelem. Meg azóta nehezített pályan vagyok, mondhati semmi nem sikerül.

Ilyet is okozhat?


júl. 8. 08:11
 1/8 Bálvány ***** válasza:

Így ezt nem lehet kitalálni. Hol áll a Szaturnusz? Milyen fényszögei vannak? Hányadik Szaturnusz visszatérés?

Az első Szaturnusz visszatérés általában sorsfordító dolgokat hoz: elköltözés a mama hotelből, gyerek, házasság stb.

Nem a fóbiákról szól.

júl. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Halak elején a 9. házban és nincsenek fényszögei(csak Marssal áll együtt). Igen, első visszatérés..

Sorsfordító dolgok még nem történtek, csak betegségek és szerencsétlenségek.

júl. 8. 09:11
 3/8 A kérdező kommentje:
És köszönöm a választ
júl. 8. 09:11
 4/8 Bálvány ***** válasza:
75%

Nem tudom hogy érted a Halak elejét, de most a Szati Retrográdban van és a Halak 13-ig hátrál vissza. Ha a Te bolygóid még előrébb vannak akkor téged ez már nem érint.

A 9. házban ideológiai, életfilozófiai, (külföld?) változásokat hozhat(ott?) ez a tranzit. A Marssal együttálló Szaturnusz jelezhet valamiféle akartgyengeséget, tompított koncentrált akaratot (férfinál potencia zavart) stb. Mindkét bolygó idegenként jár ebben a jegyben (Halak), melyhez igencsak köthetők a fóbiák, paranoiák, indokolatlan félelmek.

júl. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bálvány ***** válasza:
75%
A bővebb értelmezéséhez asztrológusnál nézni kellene profekciót, primer- szekunder direkciókat stb.
júl. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, a Szaturnusz-Mars együttállás az én esetemben nagyon erős gátlást jelent, amit a Kos bolygóim néha ellensúlyoznak(nő vagyok).

Igen, az életszemléletem rengeteg fejlődött és változott 2 év alatt, és Magyarországtról 7ezer kilométerre élek.

Nagyon hálás vagyok a válaszodért, sokat segített:)

júl. 8. 10:13
 7/8 anonim válasza:
És ha a páromnak a 8-as házban van Halak jegyében a Szaturnusz? Elvileg most nagyon jól van, jobban, mint pár hónapja.
júl. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A Mars-Szaturnusz nalunk a csaladban ferfiagon visszatero. Apamnak a Szuzben, batyamnak az Oroszlanban, es sajnos nekem is, a Skorpioban. Es mindharmunknak a Mars van magasabb fokon, vagyis azert, mert az en kepletemben retrograd, igy ez kozelito fenyszog, mig a tobbi csaladtagomnak tavolodo.



Batyamnak es nekem az 5. hazban all ez a konjunkcio, apam szuletesi idejet nem tudom, de gyanitom, hogy neki is.



Erdekes, hogy apam es batyam fiatalkoraban versenyszeruen sportolt, batyamnak kiemelkedo sporteredmenyei vannak/voltak, de en 20 metert nem birok lefutni.



De en ezt a konjunkciot utalom a legjobban a kepletemben, jobban, mint a 12. hazas cuccaimat.



40F incel

júl. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!