Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » V. házas Szaturnusz visszatéré...

V. házas Szaturnusz visszatérés? Mire lehet számítani?

Figyelt kérdés
Ez az első Szaturnusz visszatérésem a képletemben.
2023. febr. 23. 15:33
 1/8 Bálvány ***** válasza:
Ilyenkor átértékeled az életed. Te leginkább azt, hogy mi legyen a gyerekneveléssel, gyerekvállalással.
2023. febr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Akkor ez elég aktuális valóban, mert kismama vagyok, május elejére várom a babát.


Esetleg tudnál ajánlani valamilyen oldalt/könyvet ahol tudnék erről kicsit részletesebben olvasni?

2023. febr. 23. 15:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen jegyben van a Szaturnusz?
2023. febr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vízöntő
2023. febr. 23. 17:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Ennyire közel áll a jegy végéhez? Hamarosan átlép a Halakba - mire megszületik a baba, már bőven ott lesz -, az lesz ám az igazi áldozatvállalás.
2023. febr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd bővebben? Mármint az már önmagában "áldozathozatal" hogy a baba lesz az első nem pedig én. De ezt nyilván tudom.
2023. febr. 24. 08:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem jelent többet, mint amit írtam. Az ötös ház a gyermekáldáson túl a sport, a szex, szerelem, az életörömök, stb. A gyermeked a fentieket fogja korlátozni. Ha neked ez természetes - és szerintem is az -, úgy szuper. Nem fogod tragédiaként megélni.

Akinek az ötös ház pl. az Oroszlánban áll, és ott a Szaturnusz, nos, ők teherként élik meg a gyermeket. És azt, hogy kevesebb a buli, az utazás, a parti, és az asszony nyűgös esténként, ha érted, hogy mire gondolok...


Egyébként nagyon sok ember életében az első Szaturnusz visszatérés hozza a házasságkötést, gyerekvállalást. Ekkor növünk fel igazán. (Ha sikerül persze megugrani a lécet.)

2023. febr. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Így már világos, köszönöm.
2023. febr. 24. 09:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!