Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő szereplővel visszat...

Visszatérő szereplővel visszatérő álom jelentése?

Figyelt kérdés
Tavaly mikor utoljára aludtam ott álmodtam egy nagyon realisztikusnak tűnő dolgot(mikor felébredsz és azt hiszed valóban megtörtént).Napokban ott aludtam újra és ismét szinte ugyanazt álmodtam egy amúgy is visszatérő személlyel aki a házigazda. Az álom pedig azt tartalmazta, hogy belenézek a szemeibe és kitágulnak szerelmesen a pupillái.Mit jelenthet ez?

jún. 18. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokat számít az is , hogy ismered e személyesen az illetőt?… vagy esetleg volt e vele valami bármilyen kapcsolat , barátság vagy bármi? Vagy esetleg hiányzik ? vagy régen sok időt toltottetek együtt és mostmár ez egyáltalán nem így van …és a tudatallattidban viszont elég sokat toprengsz rajta vagy gondolkozol… Vagy akár lehet vágsz mar egy nagy szerelemre
jún. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Persze ismerjuk egymast lassan 4eve.

Idoszakosan vissza talalunk egymashoz aztan haraggal elvalunk aztan ujra vissza mintha mi se tortent volna.Utoljara mikor nala aludtam almodtam azt amit most mikor ujra nala aludtam.Eleg eros erzelmeim vannak fele..

jún. 19. 04:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg a tudat alattidban mélyről feljönnek az érzéseid és vágyaid… ha olyan a helyzet nincs senkije … Miért nem beszélsz vele erről?😊
jún. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!